Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek a Watch Dogs-t...

Szerintetek a Watch Dogs-t PC-re, vagy PS3-ra vegyem meg?

Figyelt kérdés
Most újítottam pc-t és a Watch Dogs ajánlott gépigénye megvan, viszont nincs senki másnak hasonló gépe a környéken, ami elvinné a játékot. PS3-on van egy közeli ismerősöm, akivel tudnánk multizni ps3-on. Pl. a GTA V-vel is sokáig multiztunk. Szóval ha megveszem valamelyik platformra, multizni szerintem fogok vele, és haverom is megveszi a játékot.
2014. ápr. 17. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgyis mindenki azt fogja írni, hogy VEDD MEG PC-RE, OLCSÓBB, SZEBB, JOBB, PC-RE VEGYEEED. De szerintem tökmind1 melyikre veszed, ha ps3-on lenne kivel multizni, akkor vedd arra.
2014. ápr. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy tényleg ps3-ra veszem meg. Viszont pc-n kipróbálom, akár 1 grafikateszt erejéig.. :D Esetleg később megveszem, vagy nemtudom.. De ps3-ra akkor mindenféleképp megveszem. Hátha lehet majd upgradelni ps4-re.. :D
2014. ápr. 18. 19:45
 3/4 anonim válasza:
Ne ps3-ra vedd mert azért a watch dogs még egy kb 180.000-es gépet is rendesen leterhel ha megnézed a gépigényét a játéknak... és akkor szerinted egy 60.000 ft-os konzolon mennyire futna már el ugyan olyan grafikával meg minden mint egy drága pc-n?? PS3-ra és XBox 360-ra eléggé le lesz butítva a játék... de ha nem is butítják le akkor meg eléggé laggolni fog. Szal én ink a pc-t javasolnám
2014. máj. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
És ha ez nem volt elég meggyőző akk sok szerencsét a ps3-al :D... (ja és pc-re 3.000 ft-tal olcsóbb)
2014. máj. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!