Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PC-n érdemes várni a GTA 5-re?

PC-n érdemes várni a GTA 5-re?

Figyelt kérdés
Kiadják egyáltalán? Április van, és hát szeptember vége óta várjuk, hogy bejelentsék PC-re is. Ez a kedvenc játékom, de felháborítónak találom, hogy nem foglalkoznak a Pc-ekkel a Rockstarnál. Megakarom venni ha megjelenik, de kezd felidegesíteni, s ha ők nem tisztelnek minket, akkor mi miért tiszteljük meg őket azzal, hogy megvesszük? Ráadásul a nyakunkon a Watch Dogs...

2014. ápr. 14. 11:45
1 2
 1/19 anonim válasza:
50%
őőőőő...hát igen. nem akarlak letörni de hallottam olyat is hogy nem adják ki PC-re :(! Bevallom Xboxos vagyok de tényleg szemétség hogy nem foglalkozna a PC-vel! szerintem a Watch Dogs hamarabb kintlessz! jó persze nem olyan szórakoztató mint a GTA V de szerintem hatalmas játék !
2014. ápr. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%
Hát, várni érdemes, viszont olyat is olvastam, hogy maga a játék PC-re csak 2015 első negyedében jön ki. Az információ nem biztos, de eléggé hihető a jelenlegi álláspont szerint...
2014. ápr. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem nem érdemes mert ha ki is adják pc-re nagyon nagy gépigénye lesz. jobb ha veszel egy ps3-at
2014. ápr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
50%
Jó játék a GTA V meg minden, de nem hiszem hogy gépigényesebb lesz a Watch Dogsnál. Ha megy rendesen akkor a GTA V is fog! Hamarosan bejelentik szerintem PC-re is.
2014. ápr. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Arra várhattok jó sokat.
2014. ápr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
50%

Nyugi. Kiadják... Ha jól emlékszem akkor a The Lost and Damned is Xbox 360 -ra, és PS 3 -ra jött ki előszőr, és csak 12 hónap után jelent meg PC -re... És nem az a legnagyobb kérdés, hogy kijön e, hanem az, hogy mikor jön ki... A Watch Dogs hamarosan kijön, nem lesz annyira nagy játég mint a GTA V, de szerintem a Rockstar munkáját a Watch Dogs megjelenése egy kicsit felgyorsítja...

TELON ÍRTAM

2014. ápr. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
55%

Ja, és még annyit hozzátennék, hogy Május 13-án tartja negyedik üzleti negyedévének, valamint a teljes 2014-es üzleti évének értékelőjét a GTA sorozat kiadásáért is felelős Take-Two Interactive.


Korábban már felhívtuk rá a figyelmeteket, hogy ezek azért lehetnek jelentős események, mert a Rockstar Games szereti ilyen alkalmakra időzíteni nagyobb bejelentéseit.


Noha legutóbb nem történt ilyen, ne adjuk fel a reményt, hiszen egy ősz eleji GTA V PC megjelenéshez május közepe kiváló alkalom lenne a bejelentésre. Hátha most megtörténik.

2014. ápr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Bejelentették, hogy nem jelenik meg!
2014. ápr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem lesz, nem jelentették be.
2014. ápr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
25%
Édes Istenem... Alap, hogy lesz PC re is, ha nem lenne azt már be jelentették volna, de a Rockstar minden nagy játékát kiadja a fő platformokra...
2014. ápr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!