Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játékszervert lenne...

Milyen játékszervert lenne érdemes szerintetek csinálni?

Figyelt kérdés
Programozni tudok.

2014. ápr. 12. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem a kérdést....


de ...a mai játékok központosítva vannak nem igazán tudsz otthonról szervert üzemeltetni max régebbi játékoknak...

Az mmo-knál egyértelmű mért nem a többinél pedig vagy adhoc p2p kapcsolatokkal oldják meg.... vagy központi céges szerverekkel a Battlefield szériákba például szervert kell bérelned..


Nem értek hozzá de esetleg minecraft szervert talán tudsz üzemeltetni....:S ennek nézz utánna

2014. ápr. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem otthonról szeretném, VPS-ről.

Nem tudom melyik az a játék, amelyikben még nem összpontosult a játékosok száma egy szerverre.

2014. ápr. 19. 12:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem igazán így működnek a játék szerverek..... olvastad amit írtam?


Mi a célod pénzt akarsz vele keresni?

2014. ápr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én értem mit szeretnél. Tehát olyan játékra akarsz szervert készíteni amelyet jelenleg sokan játszanak hmm......hát a Counter-Strike széria nagyon pörög manapság de a Minecraft is egy ilyen ezek ketten olyan játékok amik szerintem még 3 év múlva is minden szerver tele lesz! persze a Counter Strike-ból persze 1.6 és a Source-ra mennék inkább mint a Global Offensive-re a Minecraftnál pedig mindig az új verzióra kellene frissítened a szervert de nem tudom hogy tudsz e egy configot össze ütni a szervereknek :) SOK SIKERT :D
2014. nov. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!