Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PC-n érdemes várni a GTA 5-re?

PC-n érdemes várni a GTA 5-re?

Figyelt kérdés
Kiadják egyáltalán? Április van, és hát szeptember vége óta várjuk, hogy bejelentsék PC-re is. Ez a kedvenc játékom, de felháborítónak találom, hogy nem foglalkoznak a Pc-ekkel a Rockstarnál. Megakarom venni ha megjelenik, de kezd felidegesíteni, s ha ők nem tisztelnek minket, akkor mi miért tiszteljük meg őket azzal, hogy megvesszük? Ráadásul a nyakunkon a Watch Dogs...

2014. ápr. 14. 11:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem értelek titeket pc-seket hogy minek akartok pc-n játszani egy ilyen nagy játékkal meg nyomorogni a kis monitoron.Ha én rá lennék kattanva erre a gta v-re megvenném a ps3-hoz meg a 107cm-tévéhez azt ott nyomnám nem pc-n. De hálaistennek le se szarom a gta v-öt hogy mi lesz vele mire jelenik meg lesznarom.Inkább a gta4
2014. ápr. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

Pont PS3 -ra? pfff.... :D

(Xbox forever)

Amúgy... az előttem lévőnek igaza van, és pl ezért vettem xbox -ot, mert tudtam, hogy mire megjelenik PC -re, addigra a lelket is kitudom játszani a GTA 5 -ből.

2014. ápr. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
24%
Nekem ps3-mam van és sokkal jobban tetszik mint az xbox 360 és konzol azért valljuk be sokkal jobb mint a pc. mert pl a konzolra sokkal több játék jelenik meg mint pc-re vegyük most hirtelen a wwe 12-13 god of war 3
2014. ápr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
"sokkal több játék jelenik meg mint pc-re vegyük most hirtelen a wwe 12-13 god of war 3" Kezdjük ott hogy a wwe xboxra is kijött, és a god of wart felváltja a gears of war. Ne értsétek félre, xboxom van de mégis a ps sztem jobb,de az előző szeret okoskodni :)
2014. ápr. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
A konzolra nem ps3-at értem hanem a konzolokat pl xbox 360,wii,ps3,ps4 ezeket te nagyonhülye
2014. ápr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
0%
Xbox One, 360 a legjobb!!!
2014. júl. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
ki jött!
2015. ápr. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Xbox fanok jobb ha tudják hogy a ps minden szempontból jobb :) erősebb hardver, szebb grafika, strapabíróbb, ps3-on ingyen online játék
2015. máj. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Utolsó, Ekkora hülyeséget már rég olvastam xDD
2015. júl. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!