Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek a Watch...

Mi a véleményetek a Watch Dogs-ról?

Figyelt kérdés
Ti megvennétek? Szerintetek van olyan jó a sandbox világa Chicago, mint a GTA 5-nek? Én gondolkodom rajta...

2014. ápr. 14. 10:51
 1/5 anonim válasza:
58%
ÉN ajánlom! élvezetes!persze nem annyira mint a GTA V de a grafika viszont jobb! a story se rossz! CSAK AJÁNLANI TUDOM :)
2014. ápr. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ez egy nagyon jó játéknak ígérkezik, talán még túlszárnyalhatja a GTA 5-öt is. Ezt azért mondom, mert ez az első ilyenféle kevert stílusú játék amit láttam és senki nem tudhatja mi sül ki belőle. Ráadásul a GTA 5 ha így folytatja nagyon kihúzza a gyufát a PC-seknél.
2014. ápr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
85%
Szerintem a watch dogs a ubisoft idáig készült legjobb játéka még az assasssins creed 4 nél is job egyetlen hibája hogy magas a képigénye.
2014. ápr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kb ezt gondolom én is, de nekem pl a gta-k annyira nem tetszenek, mert hamar ráuntam a dolgokra (hiába indult jónak hogy sok minden van) így ez irányban nem tudok viszonyítani

ezzel a heckerkedéssel meg belevittek egy rakat új lehetőséget, amellett, hogy megmarad minden egyéb

2014. máj. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg elég pocsék.

Az irányítás, a grafika is rossz, fakó színek, a fizikájában is sok hiba van, a sztori sem valami jó...

Tehát egyáltalán nem olyan jó, mint amilyennek ígérkezett.

Nekem nem tetszik.

2014. júl. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!