Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen SANDBOX (azaz "szabad...

Milyen SANDBOX (azaz "szabad világ" ahogy mondják legtöbben) játékok vannak ps2 -re?

Figyelt kérdés

Aki tud néhányat azt megkérem szépen hogy írja le PLS

FONTOS: PS2 őn legyen de írhattok pc -s eket is és írjátok oda hogy ps2 vagy pc s de ha pc s akkor ne legyen nagy a gépigénye Ja és Aki tudja hogy a Watch Dogs van e ps2 re az írja le az infót



2014. márc. 25. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Gta 3

Gta Vice City

Gta San Andreas

2014. márc. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Just Cause
2014. márc. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ Van Just Cause ps2 ree?!?! AKK MEGVESZEM NAGYON KÖSSZ AZ ÖSSZES VÁLASZT PUSZI A FEJETEKRE!!!
2014. márc. 25. 19:20
 4/5 ZsoltyD ***** válasza:

Grand Theft Auto III (PC/PS2)

Grand Theft Auto Liberty City Stories (PS2)

Grand Theft Auto Vice City (PC/PS2)

Grand Theft Auto Vice City Stories (PS2)

Grand Theft Auto San Andreas (PC/PS2)

The Godfather: The Game (PC/PS2)

The Godfather 2 (PC)

Just Cause (PC/PS2)

Mafia: The City of Lost Heaven (PC/PS2)

Mafia 2 (PC)

Mercenaries 2: World in Flames (PC/PS2)

True Crime: New York City (PC/PS2)

True Crime: Streets of LA (PC/PS2)


Amiket felsoroltam azok közül szinte mindegyik játék megjelent PC-n és PS2-n is. Amúgy a Watch Dogs nincs PS2-re és nem is lesz, bár nem értem hogy ilyet hogy lehet feltételezni :D

2014. márc. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én Watch Dogs-nál már azon is csodálkoztam hogy kiadják még PS3-ra/X360-ra mikor az összes többi játékuk (Rainbow 6: Patriots, The Crew, The Division, Beyond Good and Evil 2, Assassin's Creed: Unity) már csak next-genre jön
2014. márc. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!