Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » AC 4, vagy Watch Dogs?

AC 4, vagy Watch Dogs?

Figyelt kérdés

Melyiket érdemesebb megvenni szerintetek Xbox360-ra?

Nagyjából mindkettő ára ugyanannyi(a WD is 13ezer körül lesz), de mégse tudom eldönteni, melyiket vegyem meg. Szerintetek?



2014. márc. 29. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:

nekem AC széria jobban bejött, de Watch Dogs is elég jó.


Ha választanom kéne akkor AC

2014. márc. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem jön be az AC féle hajózás, akkor nagy ívben kerüld el. Nekem még többé-kevésbé tetszett, de hosszú távon elég fárasztó volt.
2014. márc. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Watch Dogs 2 hónap múlva jelenik meg, szerintem erre lenne majd érdemes befektetni, de mivel 2 hónap, addig szerintem vedd meg az AC 4 -et, és később megveheted a Watch Dogs -ot.
2014. márc. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nagyon tetszik mindkettő és csak egyre lesz pénzem valószínűleg. :/
2014. ápr. 3. 13:40
 5/8 anonim ***** válasza:
mind 2 jó de nekem a watch dogs jobban bejön
2014. ápr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én az Ac 4 et ps3 mon tolom, kb a 60% nál hagytam abba mert már nagyon unom.....am rohadt jo játék.

a watch dogsot pedig már előrendeltem

2014. máj. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én is előrendeltem, ac4 is megvan, de őszintén szólva csak addig jó míg végigviszed a single-t meg elvered a 4 legendás hajót utána monoton unalom elég hamar sajnos, pedig a kalózosdi jól indult, de sehol nincs az olasz trilógiához

watch dogs meg szerintem brutális lesz, legalábbis így hogy még első rész így biztos, a hackerkedés sok új lehetőséget ad, amellett, hogy alapból is sok lehetőséged lenne(lásd GTA, bár azt hamar meguntam) és most jött ki nemrég egy új kb 9 perces bemutató na az nekem még dobott rajta :)

szóval hiába nincs még meg, én a watch dogs-t mondanám, ha mindenképp csak egyiket veszed meg

2014. máj. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát WD előrendelve és a GTA 5-ömet elcseréltem egy AC4-re szóval megvan(lesz) most mindkettő.:D Kösz a válaszokat.
2014. máj. 17. 17:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!