Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Wot, T49 vs StugIII?

Wot, T49 vs StugIII?

Figyelt kérdés
Sziasztok! :) Szerintetek melyik jobb TD, és miért? A StugIII vagy a T49? Előre is köszi a válaszokat :)

2014. febr. 27. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Nekem T48 jött be. A forgatható löveg miatt.
2014. febr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
T49*
2014. febr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Okès, köszi szèpen :)
2014. febr. 27. 21:30
 4/10 anonim ***** válasza:
A T49 op, jelenleg a legjobb 5ös páncélvadász.
2014. febr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

T49:Mozgékony,forgó torony,jó löveg,gyenge páncél.

Stug:Nem túl mozgékony és torony nélküli viszont erős,pontos löveg és erős frontpáncél.


Nekem valahogy a T49 nem jött be. Nekem Stug. (Vagy csak lehet hogy nem tudom jól használni.)

2014. febr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
T49, bár forgatható a tornya nem mozog valami gyorsan, szóval ha jobb eredményeket akrsz vele elérni akkor forgasd be a testet is. Nekem megvolt mind2, a Stug III frontjáról néha pattanna, de a 2 tank lövege egyenlő erősségű, de a T49 nagyon gyors és gyorsabban tölt újra. De a Stug III elviselhető, csak nem az én stílusom volt.
2014. febr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocs a szóismétlésért a végén.
2014. febr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindkettőt tekinthetjük a legjobb 5-ös td-nek nekem volt mind kettő. Viszont tipikus megbújós páncélvadászos stílusban a T49 nyomába sem ér a StuG-nak. StuG lövege erősebb, alig lassabb és jóval pontosabb szóval tűzerőben a StuG jobb. Álcahálóval felszerelve jóval hatékonyabb az álcája és erősebb a páncélja. Viszont ha közelharcra kerül sor akkor tud baj lenni. Ha megbújós harcmodort kedveled egyértelműen StuG. A T49 azért jó mert nagyon gyorsan mozog. Tekinthető lényegében egy erős löveggel ellátott könnyű tanknak. Közelharcban szinte verhetetlen tud lenni jó kezekben akármelyik nagy gépet szétszedi. Megbújós stílusra is alkalmas, de abban a StuG lényegesen jobb.
2014. márc. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]


Össze lehet hasonlítani adatok alapján is.

2014. márc. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ajánlom az adatok közül az álcát, a látótávolságot, a pontosságot és a DPM-et.
2014. márc. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!