Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends - Silver V...

League of legends - Silver V ki lehet esni?

Figyelt kérdés
Silver 5 divisionból, vissza lehet esni bronze I-be? Azt hallottam, hogy csak inaktivitás miatt rakhat le.

2014. febr. 11. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Visszalehet mostmár, de ha van egy bizonyos mennyiségű játékod akkor nem

sztem ha legalább 100 játék felett vagy amit mind silverben töltöttél el akkor már nemdobhat vissza de a folyamatosan veszted a meccseket silver5 0 lp-n akkor lehet, hogy visszadob

2014. febr. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most k*rvára fosok, hogy megint vissza dob b1-be... Silver 5-be Supportkodom, mint mindig, de egy normális adc-t nem kapok, és csak vesztem a meccseket, 0lp-n állok 4 loose óta.
2014. febr. 12. 00:46
 3/4 Zoli20 válasza:
Hol játszol?
2014. aug. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zoli20 válasza:
Én is azt hallottam vagyis barátom gold2 hogy csak akkor dob le ha nem játszol.silver5 0lp-n vagyok kb 5 defeat után és mindig kikap az afkakat feederket stb. Szóval sztem csak annyi h játsz
2014. aug. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!