Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan jussak ki League of...

Hogyan jussak ki League of Legends Bronz 3-ból?

Figyelt kérdés
Jelenleg Bronz 3-ba vagyok 19 ponttal és nem tudok továbbjutni. Szinte csak vesztek mostanában. Supportolni szoktam, ha megnyerjük botot a midesünk és a toposunk is veszít. Így esélytelen és élveszhetetlen a játék. Promotionba is voltam 2x de csak nem nyertem 3/2-öt. Megérné új acc-ot kezdenem?

2013. nov. 5. 18:06
1 2
 1/17 XenoMorph ***** válasza:
nem érné meg az új acc. kérj meg egy goldost vagy silverest akivel duoban mennél meccsekre és ő silveres társakat húzna be a meccsre. így könnyebb kijutni bronzból. elo hell-nek is nevezik amm.:D
2013. nov. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Tanulj meg jól (és tényleg jól) midelni (ami nem valami nehéz, sztem a legkönyebb szerep a játékban) és junglerkedni. Ez a kettő a legjobb szerep kikerülni retardlandből.


Jungler fontosságát szerintem nem is kell bemutatnom, egy jó gank megnyerheti a lanet.


Ha viszed midet valami jó snowballozó champpal (bronze szinten erre nagyon jó pl. Fizz, Akali, Kassadin, Diana, vagy még akár Zed és Lee Sin is AD-sok közül, ha tudsz velük játszani), menj segíteni topnak/botnak, kb. ingyen killekért neked és a többieknek.


Természetesen így is lesznek menthetetlen meccsek, vagy hogy nem kapod meg a kellő szerepet, de még mindig sokkal könyebb így fejlődni, mint supportolással. Én is szoktam suppolni (általában azért, mert nincs más választásom), de nem éri meg. Míg a support egy lanet nyer meg, egy jó jungler vagy mid legalább kettőt.

2013. nov. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Supportal nehéz carryzni a gamet. Nem lehetetlen, de nehéz. Ellenben, ha jó support vagy, és duozol is, akkor gyorsan kijutsz.
2013. nov. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Nami the Tidecaller ***** válasza:
Ha retek Nidaléval supportolsz akkor megérdemelnéd hogy bronz alá juss.Amúgy játssz Namival,Thresh-el,Leonával és simán silver/gold is lehetsz ha jó döntéseket hozol és betalálsz a skillshotokkal.
2013. nov. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Mykola ***** válasza:
82%

A második hozzászólónak teljesen igazat adok és még annyit hozzátennék, hogy ha megakarsz nyerni egy meccset akkor ne írj le negatív dolgokat még ha ténylegesen rossz valaki, akkor se, mert az ilyen beszólások segíteni sohasem szoktak, viszont sok esetben rontanak a csapatmunkán, netán még afk lesz valaki. Fontos, hogy kommunikálj minden módon. Ha jungler vagy érdemes az elején leírni, hogy hova tervezel menni még ha végül nem is úgy történnek a dolgok. Érdemes a ping rendszert is megfelelően használni. Sok olyan bronz vagy unrated játékossal játszottam, akik visszavonulással jelezték, hogy támadni szeretnének. Vagy olyan is volt aki a pingelés után fél perccel reagált annak jelentésére, ami nyilván akkor már nem volt aktuális (becéloztam az adc-t ameddig a supportja sárkánynál wardolt, a csávó meg akkor támadt amikor az már rég visszatért).


Összefoglalva 2# komment és pozitív&helyes komunikáció!

2013. nov. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Igazából az új acc sem butaság, ha még nem vettél (sok) rp-t.

Mire eljutsz 30ra ismét rengeteg új dolgot fogsz megtudni és sokkal tudatosabban tudsz karaktereket és rúnákat vásárolni. Igazából én is így csináltam és még mielőtt elértem a 30at rájöttem, hogy nem is játszottam olyan jól mint hittem. (alistar support roa-val és wardok nélkül stb)

2013. nov. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint a mid és jungler szerepek nem fontosabbak, mint bármelyik másik. Igazából az a lényeg, hogy válassz magadnak egy főbb szerepet (akár supportot) azon belül is válassz ki egy karaktert, aki igazán tetszik és gyakorolj vele nagyon sokat, ha rankedben lehetőséged van, vele játsz. Az is jó, ha a játék elméleti részét is tanulmányozod (nézegess championoket, guide-okat stb). Ha valóban jó játékos vagy, előbb utóbb tovább fogsz tudni lépni.
2013. nov. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Heló!


Hát igen, a hell elég kemény dolog. Szerintem ezek után ne menj egyedül rankedre. Ne játsz 2-3 meccsnél többet egy nap - főleg ha nyersében vagy -, mert nagy eséllyelelkap a hév, és csak ront a dolgokon. Érdemes lenne úgy kipróbálni, hogy aki veled jön, az megy junglerezni, temeg supportolsz. Így, ha beszélgettek egy programon kresztül, bármikro kérheted asegítségét, összedolgozhattok - elvégre ahogy írtad ,a többi laneel van a baj. Vagy megy atársad midre, esetleg topra. Így két lane le lesz fedve.

Esetleg, de tényleg csak nagyon kirívó esetben, ha már az eellején látod, hogy veszekedés van, esetleg ne adj isten afk valaki vagy leszarja az egsézet, dodge-olj - de ez nagyon nagyon ritka, különleges esetben!

Valamint ,egy kis beszégletés, ösztönzés sokka lhatásosabb, mint egy "omg fker noob". Arról nem is szólva, hogyha arra "kényszeríted" a csapatot, hogy kommunikáljanak, jelezzenek, elmondod, mire számíthat tőled az carry, miben vagy alegjobb, megkérded ő mit szeretne, miylen taktikát preferál... Ezek pár másodpercek a game-en belül, de felbecsülhetetlenek a győzelem érdekében.


Sok sikert!

2013. nov. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
2. az én osztálytársam és haverom ha ő supportal megy bisztos ő carryzi a gamet thressel
2013. nov. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat kipròbàlom őket. Azòta elkezdtem adc-zni is, de az afk-kal mèg mindìg nem tudok mit kezdeni. Rp-t nem vettem ès nem is fogok.
2013. nov. 20. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!