Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends van esélyem...

League of legends van esélyem Gold 5-re nov.11-ig?

Figyelt kérdés
pár napja zsinórba nyertem 9 rankedet, most meg kikapom a legalja rakat szar csapatokat 4 lose egymás után... meg még legközelebb csak szerdán tudok játszani mert bannoltak... silver 1 30 pont. nyerésenként olyan 9 pontot kapok 6-ot vesztek lose-ért.

2013. nov. 3. 17:56
 1/3 A kérdező kommentje:
amikor 11. percbe meglátom hogy egyedül én vagyok 1-0-ba a mides 0-4 adc meg 0-3 akkor aztán feljön a szuper feedelt 5-0 lee és gond nélkül bediveolnak egyszerűen abbahagyom az egészet 9 percig afk aztán /surrender mert egyszerűen reménytelen 1-14-et visszahozni... az ilyeneket hogy lehet elkerülni? meg én vagyok 2. pick topot pickelek lastpick meg garent hoz le kell mennem botra renektonnal... persze lose az is mert 5. percbe a nyomorék trollpicker 0-4...
2013. nov. 3. 18:11
 2/3 anonim ***** válasza:
Játszva meglesz GoldV ha nem ragelsz. Esetleg keress egy duo társat.
2013. nov. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ja a másik meg az, ha duozok valakivel egyszerűen nem tudom hogy miért, de mindig vesztünk... valaki vagy feedel vagy afk vagy leave. és akkor 100% hogy mi vagyunk a 2 utolsó pick. nem tudom miért
2013. nov. 3. 20:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!