Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan jussak ki League of...

Hogyan jussak ki League of Legends Bronz 3-ból?

Figyelt kérdés
Jelenleg Bronz 3-ba vagyok 19 ponttal és nem tudok továbbjutni. Szinte csak vesztek mostanában. Supportolni szoktam, ha megnyerjük botot a midesünk és a toposunk is veszít. Így esélytelen és élveszhetetlen a játék. Promotionba is voltam 2x de csak nem nyertem 3/2-öt. Megérné új acc-ot kezdenem?

2013. nov. 5. 18:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Full ugyan így vagyok most új szezonra... supportkodom... de élvezhetetlen így, állandóan rakat gyökér mellé dob be...
2014. febr. 13. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
sajnos ez már inkább a szerencse mint hogy játszol játszhatsz challenger szinten is hogyha trollpickerek/feederek nem kezdhetsz vele semmit az én egyik dias barátom se tudott mit kezdeni az accomal
2014. febr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 MetanHU ***** válasza:
Bronz3 ból írtó nehezen fogsz kijönni én már 3x is feladtam de haverom gold 2-es segített haverjaival ha solo-zol talán soha múlva ki tudnál ki jönni:D mert bronze-ban sok a gyökér
2014. márc. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Folytasd a játékot.Ha jobb vagy a bronznál,akkor úgy is ki fogsz belőle kerülni,de ha bronzba való vagy,akkor ott is maradsz.És ne gyertek nekema csapat társakkal,meg azzal,hogy szerencsén múllik.Van egy játékos akinek 10 accja van és mind a 10 Diamondban.Biztos neki is csak szerencséje volt..valószinű..
2014. júl. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

KaktuszMalac:


Nagyon sok függ attól, hogy az idei seasonban nagyon oskan kerültek be olyan divisonba, ahol smemi keresinvalójuk.

Gold 3-ból estem vissza, többször is. Miért? Mert sokat játszok, és a játékjaim angy részében buták a játékosok. Nem tudsz azzal mit kezdeni, ha betrollol, nem tudzs mti cisnálni, ha folyton 1v5-be ugrál, ha nem gondolkodik.

Csak a tegnapi gamejeim legszebbike volt ,amikor 3-3-33 braum support ellenére is vesztettünk. Miért? 1 afk - a meccs 12. percétől az 50. végéig, 1 rage quit.


Lehet, hogy mindneki feljuthat, vagy le oda, ahova való, de feljutni kínszenvedés számos játékosnak, és igen, azért, mert buták a társai, és nem oda valók, ahol vanak. Csak mire erre a játék rájön, te szívsz.

2014. júl. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 misihun válasza:
Én annie topal mentem ki bronz-bol
2015. okt. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Valaki mondja már meg nekem, hogy mért olyan nagy baj ha nincs rankedem?
2016. nov. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!