Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ezt a szöveget le tudnátok...

Ezt a szöveget le tudnátok fordítani nekem?

Figyelt kérdés

I've found my hiding place...

I remember the old crypt hidden beneath the church... my ancestors built that building

When I was little, my grandmother used to tell me about a key to that passage...

Találtam a rejtekhelyéről ... I found it yesterday in with the old family objects... I'm surrounded, being watched.

I can fell it.... I've been hidden in this secret reem now for 3 days... I've installed my cot near to the altar. It's almost time for me to leave. I think I've left enough clues so that my heir will find the document and find out that they're the new owner of the stud farm. I hope they will figure out what the key to open the trapdoor in the church is for. I left it on their desk, in plain sight. Then they will find my diary and the dues I left in it will lead them to my safe.


Egy játékban van és sajnos nem tudok angolul:/


2013. okt. 25. 18:32
 1/2 A kérdező kommentje:
"Találtam a rejtekhelyéről ..." az nem kell oda:D
2013. okt. 25. 18:33
 2/2 anonim ***** válasza:

Na tessék, amiket két kérdőjel közé írtam azokba nem vagyok biztos, de nagyjából ez lenne:


Meg kell találnom a rejtekhelyemet. Emlékszem a régi kriptára a templomban...az őseim építették az épületet.

Amikor kicsi voltam, a nagymamám beszélt nekem egy kulcsról a folyosóhoz...Ezt megtaláltam tegnap a régi családi tárgyak között.Körül vagyok véve, figyelnek.

Érzem...ezt most el kell rejtenem a titkos szobában 3 napig...? Már kész az oltár a kiságy mögött? Már majdnem itt az idő hogy menjek. Azt hiszem elég nyomot hagytam, hogy az örökösöm megtalálja a dokumentumot és rájöjjön ők az farm új örökösei. Remélem rájönnek hogy ez a kulcs nyitja a csapóajtót a templomban. Ezt otthagyom az asztalon, ?a tervrajzon?. Akkor majd ők megtalálják a naplómat és a ?díjak amiket benne hagytam, ebből rájönnek hogy biztonságban vagyok?

2013. okt. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!