Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Olyan mmo játékok amik pénzbe...

Olyan mmo játékok amik pénzbe kerülnek?

Figyelt kérdés

jók?

írnátok jókat?



2013. aug. 20. 10:42
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
nem vagyok felháborodva, de én akkor a helyükben pl növeltem volna 5-6 ezer ft-vel az árat, akinek amúgy is kell az megveszi, mert így jobban megérte volna, hisz mindenkinek + 6K lenne, viszont item-shopban ez nem így van mert ahogy írtátok nem mindenki vesz, és akkor még köcsögnek sem néznének :)
2013. aug. 20. 16:57
 12/17 anonim ***** válasza:

mondj 1 okot hogy miert fizetnek 6K pluszba olyan dologert ami nem igazan hasznalnek?

és akkor még köcsögnek sem néznének :) - most csak en vagyok tul faradt vagy mas sem erti?

2013. aug. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
"köcsögnek sem neveznének" mármint az mmo-t >.< tegyük fel hogy én vagyok a marketinges! akkor nem érné meg nekem jobban ha +6K-t fizet mindenki, és nincs shop minthogy van shop amit alig használnak? am meg ha már eredetileg 16K-ért jött volna ki a játék akkor is megvették volna azok akik meg akarták, és akik meg annyira le akarták tölteni azok letöltötték illegálisan :I
2013. aug. 20. 17:19
 14/17 anonim ***** válasza:

penzileg persze hogy megerne

de teged miert zavar ez? ezzel a felfogassal kerhetned hogy minden kocsi legyen alapbol full extras, lenne ertelme ha pl nekem nem kell a borules?

2013. aug. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Utolsó válasz tökély. :D


Amúgy ezzel azért lehet kedvére tenni a játékosoknak. Én például a League of Legendsben már vettem egy-két skint a bajnokoknak, amik megtetszettek, pedig teljesen elkülönül tőle a játék, nem lesz könnyebb vagy nehezebb.


Ha játszol egy ilyen MMO-val és látsz valaki alatt egy csillogó oroszlánt, aminek szárnyai vannak, és mellette eltörpül a te egyszál bél barna szőrű lovad, akkor kedvet kaphatsz hozzá. De a játékban nem fogsz előnyt élvezni.

2013. aug. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
xddd igazatok van, am én régen játszottam a metin2-n (mostmár nem) és ott meg sárkány érmet rendeltem, viszont anno mikor totál magam alatt voltam (kb fél évig, inkább nem részletezném), azon boldogítottam magam, hogy az imvu nevü (nem mmo) játékon "creditet" meg "vip"-et rendeltem és 60K ráment, az nagyon durva volt, és azóta ezekre elég érzékeny vagyok, és elkezdtem az ilyet utálni, de nagyon, azóta még rá se nézek egy item shop-ra sem :/
2013. aug. 20. 19:15
 17/17 anonim ***** válasza:

na jo,gondoltam hogy valami pay2win jatekrol beszelhetsz...

a metin nem veletlen a leggagyibb mmokent szamontartva

2013. aug. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!