Névetelen kérdése:

Melyik a jobb a Ps3 vagy a Xbox360 és melyikhez kerülnek többe a játékok melyik kerül többe?

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 12:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kb. mindkettőre drágák, 10.000Ft fölött vannak.
2012. júl. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A játékok ugyanannyiba kerülnek, vagy mégse? Az XBOX360-on ugyanis fizetned kell a Multiplayerért is évente egy 8 ezer forintot, a PS3-mon ingyenes. Én a PS3-mat ajánlom emiatt meg a multifunkciós képességei miatt is, van Blu-Ray lejátszója, kiváló filmnézéshez is (nemhiába Sony). Az exkluzív játékok jobbak, és több is van neki (a jóból). Ár érték arányban tehát sokkal jobb. A kontrollerét pedig egyszerűbb tölteni, akumlátorral működik ami bele van építve tehát nincs egy nagy dudor a hátulján mint az XBOX-nál és a súlya is könnyebb. Játék közben is töltheted, egyetlen dologban rosszabb szerintem mint az XBOX-é, nincs rajta fejhallgató bemenet. De ha ez neked nem fontos akkor tudod a dolgod ;)
2012. júl. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ezeket nézd meg a neten!

Colin Konzol,Play Mania,Console Corner!

PL:Fallout New Wegas 3990ft COD Black Ops 5900Ft stb..!

2012. júl. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Szerintem is Ps3 mert van Blu Ray rajta és a konzol aksis nem pedig elemes mert ha xbox-od van egy raklap elem kell hogy játszhass ,és még ha ez nem lenne elég a ps-en inyenes a net az xboxnál nem
2012. júl. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A raklap elem hülyeség nekem Energizer tölthető akkuk vannak 2400ma 2 pár három éve nincs elemproblémám a net az igaz de xbox-ra sem vészes most pl: 7900ft a 12 hónapos kártya az 658Ft havonta!A livekódok.hu 12+2 hónap + Gears Of War3 9999Ft szerintem nem sok!!
2012. júl. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja és a kontroller elemes nem a konzol te szerencsétlen!Úr Isten!Némelyik "ember"? olyan hülyeségeket ír hogy az ég leszakad!!!
2012. júl. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én PS3 párti vagyok. A játékok átlagosan ugyanannyiba kerülnek. A PS3 kicsit többe kerül.

[link]

[link]

PS3-ra több az exkluzív cím.

2012. júl. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Persze csak az új címek kerülnek 10-14 ezer forintba. Fél-egy éven belül az áruk lemegy 4-8 ezer forint környékére. De a PSN-en minden olcsóbb mint boltban.
2012. júl. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Bocs nem a konzol hanem a kontroller, de akkor is lehet hogy nem drága xboxra a net de most mért fizessek akár minimális összeget ha ps-en ingyenes?
2012. júl. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
PSN-en nem minden jaték olcsóbb mint a boltban. Sőt nagyrészük drágább, de szoktak lenni akciók. És vannak PSN exkluzívok.
2012. júl. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!