Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek érdemes folytatnom...

Szerintetek érdemes folytatnom a sportfogadást vagy csak lutri (sztori bővebben)?

Figyelt kérdés
Már kb. egy éve csinálom félig-meddig, de eddig mindig bónuszokkal csináltam. Kb. 10000-ről indultam és 100000-nél hagytam abba, a profitból bónusz volt hozzávetőleg 60-70 ezer. Laikusok szerintetek csak mázli volt, vagy hosszútávon is menne?
2013. aug. 19. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:

mázli volt!

egyébként a szerencsejáték függőséget okoz, tehát hiába írjuk majd itt le neked:

hülyeség a fogadás, szerencsejáték!

akkor se hagynád abba!

csak bíztatásra vársz egy hasonló játékostól, ha leírják 99en, hogy hagyd abba és egy valaki, hogy folytasd, te folytatod!

tehát csak annyit írok: hagyd abba! hülyeség, és nem tudod majd mikor kell kiszállni, szállj ki most, mert a végén a gatyád is rámegy!

2013. aug. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A sportfogadás ugyanolyan mint a póker. Itt is lehet profitot termelni. Az irodák oddsai a fogadók várakozásait tükrözik és nem a valós esélyeket. A sok fogadástípus és sok fogadási lehetőség lehetővé teszi a nyereséget. Érdemes statisztikát vezetni és nézni az oddsokat. Én azt ajánlom fociban háromesélyben semmiképp se fogadj nem éri meg. Én a gólokra és a szögletekben lehetőséget látok meg persze a teniszben is de ott ismerni kell nagyon a játékosokat. Szerintem semmiképp se lehetetlen profitot termeli sportfogadásból csak sajnos jövőévtől blokkolják az irodákat.
2013. aug. 22. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!