Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki le írná a Halo játékok...

Valaki le írná a Halo játékok történetet?

Figyelt kérdés

Egy unatkozó segítőkész ember le írná a halo történetét? lehetőleg ha linkeltek valamit akkor az magyar nyelvű legyen.


A kezdetektől napjainkig.



2013. júl. 24. 15:39
 1/4 A kérdező kommentje:
ki akarom próbálni és a sztori nagyon érdekel. Azt mondták az ismerőseim, hogy nagyon jó. Részletesen ha kérhetem :DD::D
2013. júl. 24. 15:41
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát leírni kicsit hosszú lenne ezért én azt ajánlom olvasd el a könyveket ha tényleg érdekel. Eddig magyarr 2-t fordítottak le de ha jó vagy angolból elolvashatod mind a 12- t. Az elsőnek az a neve hogy a reach bukása a másiknak (amit én pont ma fejeztem be :DD) pedig az hogy az áradat. Ajánlom neked mind2-t mert jobb sci-fi sztorit keresve se találsz ;))) ha elolvasod őket küldd el privibe a véleményed :D
2013. júl. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem leginkább a játékok története érdekel, spoileresen. vagyis hogy mik történtek a részek alatt, pl az 1 rész története, cselekménye és így tovább. nem tudok angolul és tudni szeretném ha már ki probálom öket, értsem.
2013. júl. 26. 13:03
 4/4 anonim válasza:

Egy olyan gyűrűről van szó amin van e élegő állatok stb. (jobban mondva egy mesterséges bolygo it megtá madtak az idegenek majd egy spartan 117 katonával meg kell menteni katona neve Master Chif és segítségére van egy mesterséges Inteligencia aminek a neve Chortana. Remélem kedvet csináltam a játékhoz. ,

;)

2013. aug. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!