Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ezen a gépen mien játékok...

Dávid.55. kérdése:

Ezen a gépen mien játékok futnak? Többi lent!

Figyelt kérdés

Intel D820 Dual Core processzor 2 x 2,8 Ghz

Alaplap Intel 775 MS-7963

ATI HD4350 1 Gb VGA -

2 x 1 Gb DDR2-800 +2 modul meg hűtő mert nem tudom mien játékot tegyek rá az assasins creed et már ki toltam a második rész trilógiáját de valami hasonló open world játék kellene írjatok léci pár nevet


2013. júl. 23. 17:44
 1/5 én a háboru ***** válasza:
IIILy talán a battlefield 3-at ajánlom (( nem bisztos hogy elfut de nézd meg )) de van még egy valami WO az első 2 rövödités de ha meglesz szolok na az open world :D
2013. júl. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi és még tudc párat mert már unom magam a nagy melegben XD de fontos hogy open world legyen :)
2013. júl. 28. 18:39
 3/5 én a háboru ***** válasza:

Lehet van mégegy pár de megéri megprobálni.

left 4 dead 1-2(( ajánlom hogy vedd meg a l4d2 classics-et))

Need for speed world, Need for speed Most wanted , GTA (( gondolom ezt tudod )) The godfather the game (( ez egy nagysikerü film eszméje )) Just cause

és ez nem olyan bisztos de vélgülis open world MINECRAFT :D

Remélem segitetem és bocs a helyesirásért

2013. júl. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi igen segítettél :)
2013. júl. 29. 12:44
 5/5 én a háboru ***** válasza:
Prototype-ot nézd meg igy még hirtelen beugrott
2013. aug. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!