Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A diablo 3-t miért szidják...

A diablo 3-t miért szidják sokan? Mikben rosszabb, a második résznél?

Figyelt kérdés
2013. jún. 15. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Kevesebb a véletlenszerűen generált pálya, ami márpedig ennél a játéknál elengedhetetlen. A főpályák mindig ugyanolyan alakúak, szinte mindig minden ugyanott van, és még a dungeonöknél is mindig lehet tudni, hogy merre a kijárat, ez nagyon rontja az újrajátszhatósági faktort.

Aukciósház és ezzel együtt a botok teljesen lehúzták a tárgyak értékét, így pedig nagyon nehéz találni értékes tárgyat. Tehát játszhatunk egész héten a játékkal, semmi sem garantálja, hogy lesz is értelme.

Szerintem a valós pénz alapú AH nem rontja a játékélményt, de nem is túl pozitív hatású.

[link]

Eventek kevesek, és teljesen feleslegesek, mert ebből sem lehet kapni semmi értelmeset, csak időhúzás, és nem is olyan véletlenszerűek az eventek, nagyon kiszámítható, hogy mikor, mi, és hol van.

Megjelenésre ígérték a pvp-t, de még jelenleg is (1 év múltán) csak egy kis arénaszerűség van, aminek semmi értelme, mert se pontot, se semmit nem kapsz érte. Véleményem szerint nem is kell pvp, mert nem ez a célja ennek a játéknak, de elég sokan ezért is vették meg.

Kihívás eltűnt a játékból. Mikor még kiadási fázisban volt a játék, akkor Inferno nagyon nehéz volt, szinte lehetetlen, de azért pár ember eljutott act2-be, act3-ba... Szerintem nem kellett volna bevezetni a Monster Power rendszert, így bárki könnyedén, kihívások nélkül eljuthat a játék végére, és ez szerintem nem jó.

Na és ha már itt tartunk, minden act teljesen ugyanolyan, legalább a játék vége lett volna egy kicsivel másabb, vagy legalább a gratuláló képernyő...


Ez főleg az én véleményem, és sokat olvasom a diablo3.hu-t, ahol mindig ezekről panaszkodnak.

Én azt mondom, még így is simán lehet minimum 300 órát vele játszani, ami máris sokkal több, mint egy hasonló árú single player FPS játék végigjátszási ideje (persze mindkettővel lehet multizni).


Ugye most új direktora van a Diablo 3-nak, szóval remélhetőleg pozitív változásokat fog eszközölni.

2013. jún. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát én kipróbáltam D2-t, de nagyon nem tetszett lehet azért mert nem rég próbáltam ki. Nagyon rossz a skill rendszere. Az igaz, hogy D3 egy idő után monotonná válik, de ez szerintem a második részre is igaz.
2013. jún. 22. 09:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!