Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sokan miért nem bírnak megküzd...

Sokan miért nem bírnak megküzdeni egy rosszabb ízű fehérjével?

Figyelt kérdés

Ezt soha nem értettem, hogy sokan miért nem bírnak meginni egy doboz fehérjét az íze miatt.

Eddig mindig csokis fehérjét vettem és most volt akciós Carnivor marhafehérje tehát azt vettem - mivel nem volt más ízben - kékáfonyásat.Mondanom sem kell, hogy elég rossz íze volt és a fogakat is színezte, ha az ember lassan itta.De ettől még megittam a napi két turmixot befogott orral.Hosszútávon én sem vállalnám be, de egy kb 2 kilós dobozt nem nehéz meginni rossz ízzel sem.


2012. júl. 17. 11:40
1 2
 1/15 Zakathol ***** válasza:

Hallottál már az Ízlésről? Mindenkinek más.

Irigylem a sok szabadidőd, hogy ilyenekre tudod pazarolni...

2012. júl. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Kinek mi jön be. Én is letolom a kevésbé jó ízű cuccokat is, de sok ember nem képes rá.:)
2012. júl. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én is irigyellek hogy napi 24 órában van időd válaszokat írni.
2012. júl. 17. 11:45
 4/15 dirtboy ***** válasza:

én sem nagyon bírom a kevertet,nem pont az íze miatt,engem inkább meg fekszi a gyomrom plusz olyan rosszul létet okoz hogy rendesen elgyengülök,szédelgek tőle.

de ez főként akkor van ha sétálás közben iszom vagy gyorsan kell meginni.

most is úgy iszok kevertet hogy rakok hozzá syngexet fele felén.

2012. júl. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én Power Proteint csak egyszer ittam az is havernak volt a citrom-túrós verziója, mondta h aki igazán kemény az nem csokisat vesz mert abba pár százalékkal kevesebb fehérje van XD ízt nem nagyon éreztem csak arra emlékszem, hogy belekötött a shakerbe.
2012. júl. 17. 12:50
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem az pont ízlett.:) De én is keverem tejsavóproteinnel. Most éppen Biotech enzy fusion van.
2012. júl. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
dirtboy megér neked ennyit, hogy kevertet igyál? miért nem veszel egy olcsóbb tejsavót még ha csak kiegészítő tápkiegnek használod a szójásat, akkor is... ne értsd félre nem akarlak kioktatni
2012. júl. 17. 19:48
 8/15 dirtboy ***** válasza:

a helyzet az hogy régebben promixet iszogattam /akkor még nem ilyen áron volt/ és az jóval ihatóbb mint a power protein,power pro.

utána tejsavó ment,aztán anyagi okok miatt kénytelen voltam váltani kevertre és akkor kezdtem a power proteint inni.

az sem finom de iható,aztán megjelent az új btu power pro na az már katasztrófa számomra.

annál nagyon rosszul vagyok meg az íze is sz ar szerintem.

most még azt iszom a syngexel már pár nap és elfogy szerencsére.

aztán marad némi syngexem ha meg az is elfogy akkor meg nézek valami olcsó tejsavó koncentrátumot a továbbiakra.

2012. júl. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Activlab muscle up például olcsó és jó ízre is , de van benne némi malto.:)
2012. júl. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 dirtboy ***** válasza:
én is arra gondoltam
2012. júl. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!