Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sokan miért nem bírnak megküzd...

Sokan miért nem bírnak megküzdeni egy rosszabb ízű fehérjével?

Figyelt kérdés

Ezt soha nem értettem, hogy sokan miért nem bírnak meginni egy doboz fehérjét az íze miatt.

Eddig mindig csokis fehérjét vettem és most volt akciós Carnivor marhafehérje tehát azt vettem - mivel nem volt más ízben - kékáfonyásat.Mondanom sem kell, hogy elég rossz íze volt és a fogakat is színezte, ha az ember lassan itta.De ettől még megittam a napi két turmixot befogott orral.Hosszútávon én sem vállalnám be, de egy kb 2 kilós dobozt nem nehéz meginni rossz ízzel sem.


2012. júl. 17. 11:40
1 2
 11/15 dirtboy ***** válasza:

a malto egyébként nem baj,edzés után szoktam csak proteint inni és 100g ban van 13g maltó,100g meg nem kell még edzés után sem nem még más időszakban.

szóval nem aggódok a maltó miatt.

2012. júl. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Szegedi létemre nekem marad a shopbuilder, ahol az olcsóbb tejsavó kimerül az MHN fehérjéjében és a fullforcos Simple Wheyben.
2012. júl. 17. 20:09
 13/15 anonim ***** válasza:

Persze simán mehet tömegeléskor, sőt edzés után esetleg diétában is, ha nem versenydiéta. De még talán ott is az elején.

Szegedre nem szállít a bodybuildingbolt.hu?

[link]

2012. júl. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
De szállítanak, csak ugye ott van a szállítási díj, a shopbuildernek meg itt van a központja.
2012. júl. 17. 20:19
 15/15 anonim ***** válasza:
Az igaz, de még 1000 ft szállítási díjjal is olcsóbban veszel jobb cuccokat.:)
2012. júl. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!