Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik új konzol van több...

Melyik új konzol van több mindennel felszerelkezve? X-box one vagy ps4? Tehát melyik lesz a jobb?

Figyelt kérdés
2013. máj. 28. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
PS4
2013. máj. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, a PS4 eddig sokkal ígéretesebbnek tűnik, az XBOX nagyon szegényes. Lehet rajta tévét nézni húha, mekkora dolog, főleg hogy hazánkban előreláthatólag erre nem lesz lehetőség. Lehet rajta Skypeolni, mintha ezt eddig nem lehetett volna egy számítógép és headset segítségével (akkor is ha boxon játszol. Az exkluziv játékok is jobbak ps4-re, bár ez a mostani generációra is igaz.

U.I.: Az XBOX fanboyoknak üzenném, hogy ez egy szubjektív (gyengébbek kedvéért saját) vélemény.

2013. máj. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
SNES jobb
2013. máj. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az XBOX one-nál biztos XD
2013. máj. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tőled függ, hogy 'melyik lesz jobb'. Nézd meg a játékfelhozatalt mindkettőre, és az alapján dönts... illetve az alapján, hogy milyen funkciók szükségesek neked.


Világ életemben PS-eztem, az Xbox kontrollert bár megszoktam, már látásból se szeretem - persze nem panaszkodok, szuper kis gépezetek.

Én a PS4-re szavazok.

2013. máj. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Eddig 360 am volt de a ps4 sokkal ígéretesebbnek tűnik, vagy még talán a WIIu amire áldoznék pénzt.
2013. máj. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 karakter222 válasza:
Vegyél inkább ps1-et,az mindent üt:)
2013. jún. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sziasztok én a ps-t választanám mindig is ps em volt és augy hallotam az xbox one itt magyar orszégon nem lesz elérhető

mert az xbox live vagy mi ellenőrzi minden nap hogy a játékot amit be teszel a gépbe az eredeti-e és hogy te vetted-e mert már xbox one ra nem is vehetsz majd használt játékokat és amin ellenőrzi a játékokat minden nap az a hálózat vagy mi nemlesz MO-n!De nem biztos én csak hallotam róla!

2013. aug. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!