Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kijött XBOX 360-ra az LT 3. 0...

Kijött XBOX 360-ra az LT 3. 0 flash. Mennyivel jobb már ez mint az LT 2. 0?

Figyelt kérdés

Már slim gépeken is kijött, és érdekelne, h ez már mennyivel jobb, mint a 2.0? Könnyebb a játékkiírás vagy eddigi minden játékot visz (a 2.0 is képes erre) vagy lehet esetleg multizni rajta? O.o

A válaszokat előre is köszönöm. :)


2012. jan. 18. 17:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A különbség az,hogy a régi nem visz el új játékokat.(pl.MW3,BF3,FIFA12,ienek)Csak a 3.0 viszi el,de a régi játékok is mennek vele.
2012. jan. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 sacsa ***** válasza:
70%

A lényeg: az új CFW használatával a nem rég megjelent dashboard alatt is képesek leszünk futtatni az AP 2.5-ös, valamint az XGD3-as backupokat. Ennek fejében viszont az iso állományok újra peccselése és újbóli kiírása szükséges!

A meglévő AP 2.5 és XGD3 biztonsági másolatok nem kompatibilisek az új CFW-vel, így azokat kukázhatjuk...

Az új CFW-vel elviekben nem kell tartanunk többé a dae.bin táblázat további változataitól, ezzel elkerülve az örökös újra peccseléseket. Tehát az ígéretek szerint elég lesz egyszer peccselnünk és kiírnunk az adott játékot!


Viszont az a szopás,hogy olyan író kell ami 100%-ra megírja a dvd-ket.

2012. jan. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Azt hiszem kezdem érteni, csak ezek a rövid szakszavak furik nekem, mert igazából még csak most szeretnék venni boxot, és 3.0 flash-el hirdetik, és meg szeretném venni.

De azt viszont nem nagyon értem, h milyen 100%os író kell? Nekem laptopom van, de alkalmas DL lemezek írására, és gondolom imgburn programot kell használni.

:)

2012. jan. 18. 19:44
 4/16 sacsa ***** válasza:
A "sima" írók nem írják meg az XDG3-as játékokat csak 97%-ra ami azt jelenti,hogy kidobál a játékból.Olyan író kell ami kompatibilis a Burner Max-al. Ha érdekel a téma akkor tudok pár oldalt mutatni.
2012. jan. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát érdekelne, csak nem tudom, h azt tudnám-e csatlakoztatni laptopra. :S
2012. jan. 19. 17:45
 6/16 sacsa ***** válasza:
72%

Van usb-sata kábel azzal lehet,hogy működne.Vagy írasd ki valakivel a játékokat!

Itt biztos tudnak segíteni:

[link]

2012. jan. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. jan. 19. 19:23
 8/16 sacsa ***** válasza:
Nincs mit!
2012. jan. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
23%
Én írtam ki XGD3-ast sima íróval (pioneerDL) és ment a dolog. Az tény hogy 97%-nál hibákat ír ki de ha az adott hibaüzenetre jókor jót nyomsz akkor kiírja simán és működik is.
2012. jan. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Előző válaszolótól kérdezném, h neki LT 3.0 van?
2012. jan. 22. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!