Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kijött XBOX 360-ra az LT 3. 0...

Kijött XBOX 360-ra az LT 3. 0 flash. Mennyivel jobb már ez mint az LT 2. 0?

Figyelt kérdés

Már slim gépeken is kijött, és érdekelne, h ez már mennyivel jobb, mint a 2.0? Könnyebb a játékkiírás vagy eddigi minden játékot visz (a 2.0 is képes erre) vagy lehet esetleg multizni rajta? O.o

A válaszokat előre is köszönöm. :)


2012. jan. 18. 17:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
én szeretnék venni 1 XBOX 360 at de nemnagyon értek hozzá kb menyi lenne 1 oylan XBOX ami viszi a legujjab játékokat és írott CD t is befogad?
2012. jan. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Az első válaszolónak üzenem hogy az LT+2.0 is rég képes a BF3,CODMF3,FIFA12 futtatására. Amúgy meg felesleges az LT+3.0 mivel van olyan program ami lehetővée teszi az lt+3.0 játékok lt+2.0-án való futtatását, aki rám hallgat az ne flesseljen inkább irány egy szakember és JTAG RGH!!
2012. máj. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
sztem veszel egy hdd-t, letöltöd iso-ba a game-t és kicsomagolod, kitörlöd a system ubdat mappát és át rakod a hdd-re aztán scan és ennyi.nekem ez bejött és nyükszik.csak figyelni kell hogy nem a hdd-re kell menteni ,mert külömben elvesznek róla a játékok.én a xbox-t 57.000ft-ért vettem flash-elve és az 500 GB-os hdd-t 22.000ft-ért.
2012. júl. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 drjeno5ven5 válasza:
megkérdeztem egy boltot és azt mondták hogy az xbox 360 kiflashelve + kineckt (a flash LT 3.0) 105000 ft szerintetek megéri???
2012. dec. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Szerintem nem
2012. dec. 5. 15:06
 16/16 szvo09 válasza:
Szerintem meg nem csak veszel egy xboxot aztán kicsomagolod az ISO-t ..törlöd a system update mappát felmásolod a gépre azt cső...:) Szép lenne ha a gyári box erre képes lenne...Játék forgalmazók fejbe is lőnék magukat XD ..meg főleg bill bácsit ha alapból erre képes lenne az origi box :D ..nem lenne rossz végül is ...de amúgy nem mondtál hülyeséget de ezt hívják RGH-nak..szerintem jobban megéri RGH-ztatni a gépedet..KB egy GTA 5 áráért ..RGHz va van ....ami annyit tesz futnak HDD ről vagy Pen Drive ról a játékok..hűtés szabályozás is lehetővé válik és az sem egy utolsó szempont.
2013. okt. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!