Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok stardollra trükköt h...

Rozikácska kérdése:

Tudtok stardollra trükköt h gazdaglegyek, meg superstar?

Figyelt kérdés

2013. máj. 27. 19:26
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
bocsánat ne írjatok több választ!! Már én is nemsokára royality leszek és BEFIZETEM,szóval nem csaltam.. viszont még mindig azt gondolom hogy a sd-sek azzal gazdagodnak meg hogy a szülőktől kunyerálják a pénzt. mindegy nem indítok veszekedést mert már a kérdéssel is elég nagy zűrt csináltam :DD
2014. jan. 9. 20:16
 12/15 anonim válasza:
Csalni nem is lehet esetleg annyit tudod tenni hogy beirod a keresőbe stardoll ingyen cuccok vagy stardoll free akkor tudol ingyen cuccot csinálni èn is már voltam ss de csak egyszer mert megnyertem egy verseny de szerintem aki egyszer befizeti magát ss nek az már függő lessz
2014. jún. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 bogyika1 válasza:
én évek óta fizetem és royalty lettem. tölem csalhatsz de azzal is simán feltudják törni a dollod.
2015. ápr. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Miért? Teljesen megértem a kérdezőt. Nekem azért nem engedik mert feltörik és azért nem ér meg pénzt kiadni!
2015. dec. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Figyelj, Rozikácska, mondjad az egyik barátodnak a stardollon, hogy hívjon meg téged,és ingyen ss-leszel! Aki pedig meghív téged, 50stardollárt kap!!
2016. júl. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!