Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok stardollra trükköt h...

Rozikácska kérdése:

Tudtok stardollra trükköt h gazdaglegyek, meg superstar?

Figyelt kérdés

2013. máj. 27. 19:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
15%

trükk??

te trükknek nevezed??

Én inkább csalásnak nevezem,akár le is tilthatnak,nem azért de én most is superstar vagyok, és a hónapokba mindig egy csomó stardollárom van mert én RÁ KÖLTÖM A SAJÁT PÉNZEM ÉS SOHA NEM CSALTAM!!

szerintem ki bírod ha gazdag és ss akarsz lenni hogy telóról küldesz egy sms-t és KÉSZ!!

ám simán tilthatnak...-.-

2013. máj. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
53%
Ja csak közbe vannak olyanok, akiket anyuci meg apuci nem pénzel ilyen szarságok miatt, első válaszoló ;)
2013. jún. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%

elöttem lévő : tök igazad van , nem mindenki költi ilyesmire a pénzét


am. vannam "gift code"-ok amivel lehet egy pár ruhát szerezni és vannak még blogok ahol többet is írnak róla de ha beírod google-ba hogy stardoll ingyen cuccok kihozza őket , tudom ez nem superstarság sem pénz de a semminél jobb

2013. jún. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem ezért de ez bűncselekmény is lehetne...

Tudod most akár fel is lehetne jelenteni,mivel csalni akarsz...

és ez CSALÁS

2013. jún. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
30%

Figyu...ha téged nagyon érdekel a stardoll a(akár hobbid :D)

akkor szerintem lehetne rá költeni... :\

És nem kéne IDE írni hogy tudunk e csalásokat....

Egy kretén vagy...

2013. jún. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

...Nem mindenki költi ilyenekre....akkor ti ne de elég sokan költenek rá és NEM CSALNAK!!

szerintem ti sík hülyék vagytok...nem tök mindegy nektek??

valakinek ez a hobbija...b+ ha nektek nem tetszik akkor ne írjatok ide azt csőő...

és ne törödjetek más dolgával b+

2013. jún. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
jó jó.... tudom hogy a csalás az csalás, csak már évek óta gyűjtöm a pénzem, és szerettem volna nem elkölteni. már 37945 ft-m van de elkölteni nem akarom, apa meg nem akar még 5 ft-t se adni erre, mert ez "hülyeség". És már olyan versenyekre is jelentkeztem amivel superstar tagságot kaptam volna, de nem nyertem meg, ezért gondoltam.
2013. júl. 16. 17:41
 8/15 anonim válasza:
46%
37945-ből nemakarsz elkölteni egy 1000-t? -.-"
2013. aug. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 andi31 válasza:
33%
Figyi én is stardollon nem sokára rolalty leszek.És mért azt hiszed más ingyen lett ss? Meg 37 000 valamennyi ft-d van és nem tudsz belőle elkölteni 1000 vagy 700 ft-ot?Meg ,hogy azt irod hogy hüyleség erre költeni...Ak ne költsél de akkor meg ne siránkozz mért nem leszel gazdag te ****e!
2013. aug. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az én anyukám is azt mondja,hogy butaság,nem is vehetem meg.Szerintem igaza van anyukámnak,butaság,de persze azért jó lenne.Kíváncsiságból nézegettem őket,és mindegyikért sms-t kell küldeni ismeretlem számokra.Inkább vedd meg,ne csalj,mert lehet,hogy úgy még többet is fizetsz.Amúgy meg a pou-ban is van hack,a barátnőmnek meg is van,és mégsem tartóztatták le....
2014. jan. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!