Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends vi megvegyem?

League of legends vi megvegyem?

Figyelt kérdés
nagyon tetszik de nem tudom mennyire erős miután nerf-elték.de teemo is nagyon tetszik?

2013. máj. 1. 21:36
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Teemo nem gyáva és csicska karakter, csak taktikus. Az ő használatához több ész kell, mint egy VI-éhoz például, és ezzel nem azt mondom, hogy VI szar meg semmi taktikázás nem kell a használatához, csak Teemo inkább erre épít. Nem tudom mit kell egy bajnokot kiszemelni és szívatni, ha ledarál téged állandóan, az nem azt jelenti, hogy szar. :D
2013. máj. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
56%
A büdös életbe nem darált le engem egy Teemo (Zed) . Amúgy ti se vagytok százasok, mondjátok, hogy nem szar meg taktikázás kell hozzá, közben meg úgy mondjátok mintha semmi máshoz nem kéne taktikázni, vagy okosan járkálni hogy ne öljenek le, csak teemo-val? pff ...
2013. máj. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
43%

Persze, hogy nem darálja le Zed-et egy Teemo, hiszen Zed countereli.


[link]


Ugyanúgy, ahogy Timi mást counterel. Amúgy senki nem írt olyat, hogy nincs más kari akivel taktikázni kell, csak egyszerűen nem értem ezt a nagy Teemo ellenességet. Ha nekem nem tetszik egy kari, mert nem tartom jónak, nem kezdem el szidni. Akkor szidok egy karaktert, ha borsot tört már az orrom alá. Amúgy írta az a gyerek, hogy "még felfeedelt Teemot is megölt" magyarul elég sokat ölhetett az a Teemo, hiszen fel volt feedelve. Mégse lehet olyan rossz karakter nem? Az más, hogy lehet ti olyanokat használtok, akik ütik Teemot. Nincs ebben semmi, mindegyik karakternél ez van. Most ide jöhetne egy Singed rajongó, és elkezdhetné mondani, hogy Zed mekkora csicska karakter (nézd):


[link]


Ugyanis marhára countereli. Ez így nem okés.


És én voltam az, aki védte a többi karaktert is, hogy nincs olyan, hogy jó vagy rossz. Kinek mi tetszik, ki mit szeret használni. Ennyi. Pont. Fejezzük ezt be. Zed egy jó karakter, senki nem mondta, hogy rossz. Most mindenki nekem támad, mert a kedvenc karim Teemo, és megvédem, annak ellenére hogy a ti kedvenc karaktereiteket senki nem bántotta.


Kiemelem még egyszer hátha megint szelektál a látásotok: SENKI NEM BÁNTOTT SEMMILYEN KARAKTERT. Ti szóltátok le egyedül Teemot.

2013. máj. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Nekem megvan Teemo, és csak azért nem kedvelem, mert nem tudok vele aprítani annyira, óvatosan kell vele játszani.

De attól még melee karikban is vannak olyanok akiket utálok, hiába több olyan champom van.

2013. máj. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
# 23 "felfeedelt teemot is simán leöltem" bro, amikor olyanok a csapattársaim h 20 percnél no item, akkor teemonak könnyű dolga van... de felfeedelve se tud tul nagy dolgot mutatni, amugymeg majd ha sorozatban leölnek titeket mikor teemoval lesztek rájöttök h gyenge :D szinte mindenki counterezi teemot.:D. De amugy az igaz h tényleg nagyon kell taktikázni vele, és óvatosan játszani. De hiába mert elkapom és csá xD:D
2013. máj. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
csak röhögni tudok XD ez a kérdés annak indult hogy mennyit ér vi.csak leírtam hogy tetszik teemo is és arról is kérnék véleményt.és a végére csináltatok egy szeretem/utálom teemo forumot...röhejes.tök mind1 nekem bejön teemo és megveszem vi-t is kinek ez tetszik kinek az és minden karinak megvan előnye hátránya.szóval amiket írtatok tök feles volt.nem az a lényeg milyen karakter hanem milyen player.ebből is látszik hogy csak egy-két embernek volt ehez esze.és ilyeneken felesleges vitatkozni mert kinek mi jön be.és kész.tehát már NEM KÉREK TÖBB VÁLASZT.ha vitatkozni akartok nyissatok lol-hungary-n egy topicot és ott mehet a rizsa.és ismétem zárásul NEM KELL TÖBB VÁLASZ!
2013. máj. 5. 12:18
 27/27 anonim ***** válasza:
okcs
2013. máj. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!