Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends vi megvegyem?

League of legends vi megvegyem?

Figyelt kérdés
nagyon tetszik de nem tudom mennyire erős miután nerf-elték.de teemo is nagyon tetszik?

2013. máj. 1. 21:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Nekem mind a kettő megvan, de én Teemo-t jobban szeretem (sőt nekem ő a kedvencem). Vi is nagyon jó kari, én direkt közelharcra vettem, de én alapjáraton inkább a rangedet preferálom, szóval nekem egyértelmű, hogy "legyen már egy melee-m is" féle választás volt, ha érted :)


Teljesen más amúgy a kettő.


Ha szeretsz trollkodni, és szívatni mindenkit, akkor ajánlom az ap-as Teemo-t. mindenhova, főleg bokrokba, meg kedvelt útvonalakra, baronhoz stb gomba gomba gomba. Na meg Vi inkább jungler (szerintem) és ez is attól függ, hol akarsz lenni, vagy milyen szerepben. Teemo topra nagyon jó, és pár ellenfélnél baromi jó miden.


Ha Teemo mellett döntesz, akkor itt van pár troll tipp :)


http://www.youtube.com/watch?v=FTlQegrCWXI

2013. máj. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
hat igazabol jungelezni nem nagyon szeretnek.top vagy mid ami bejon.vire csak azert gondoltam mert erosnek lattam de nem tudom most hogy nerf-eltek mennyit er meg.bocsi telorol vagyok :-)
2013. máj. 2. 11:20
 3/27 A kérdező kommentje:
de teemo csak a gombáival erős?és ölni nehéz vele?
2013. máj. 2. 15:09
 4/27 anonim ***** válasza:

Nem csak a gombáival erős, de nem is kifejezetten erős. Nem az a pláne benne. Mondjuk nagyon szépeket tud ütni a q képességével ha ap-ra gyúrsz, de az a legjobb benne, hogy istentelenül troll. :) Utolérni alig lehet, nagyon gyorsan lő (főleg, ha az ap mellett attack speedre is gyúrsz).


Ha erős karaktert akarsz, akkor vedd meg Jax-et vagy Riven, na azok op-k :)


Ha mégis Teemo mellett döntenél (én csak Timinek hívom :D) akkor ezt a buildet ajánlom:


[link]

2013. máj. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Szerintem nem valami kemény Vi. Fiora vagy Zed sokkal darálósabb karakter
2013. máj. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Hát igen. Én mindig úgy indítok VI-al, hogy 2/5/0 (ha topon vagyok) ez valahogy mindig így van az első 15 - 20 percben kb. Tehát több a halálom mint a gyilkom. Aztán nagy nehezen felhozza magát az ember, csak na. Kár volt nerfelni.
2013. máj. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.megvettem teemo-t első game 15-3-6 ^^ nagyon bejön.inkább mid-re vagy top-ra kéne?inkább ap vagy atttack speed kéne?
2013. máj. 3. 15:06
 8/27 anonim ***** válasza:
én teemo-val csak úgy tudok aprítani , ha veszek egy phantom dancer-t, meg azt a +70% speedes cuccot,berserker greaves, hextech gunblade, 2x sanguine blade(5v5 esetén bloodthirster), szerintem kifizetődőbb ad-ra gyúrni. pláne a lifesteal+attack speed kombó nagyon jó
2013. máj. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
amúgy azt nem értem, hogy teemo és vi(+ egyéb melee karik) hogy a fenébe egyeztethetők össze egymással? O_o pláne, hogy vi 6300(már az ára is "brutál") teemo meg csak 1350, ráadásul ha elkapják közelről annak tuti lőttek, ha nem védi be valami full ap-s shen az ultijával, vagy éleszti újra zilean
2013. máj. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
42%
nem kérdés h vi jóval erőseebb mint teemo, teemo a gyáváknak való vi pedig a bátraknak, vi támad és öl, nem hátrál de teeemo lő egyet fut, lő egyet fut.. pff csicska champion
2013. máj. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!