Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends vi megvegyem?

League of legends vi megvegyem?

Figyelt kérdés
nagyon tetszik de nem tudom mennyire erős miután nerf-elték.de teemo is nagyon tetszik?

2013. máj. 1. 21:36
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
hmm érdekes válaszok.egyépként nem lehet összehasonlítani az igaz de és tapasztalatokra vagyok kiváncsi mert mind2-ő tetszik 1 2az hogy vi 6300nem jelent semmit...nos a válaszok után úgy döntöttem megveszem mind2-őt mert eredetelieg vi-t akartak csak ugye nerf-elték ésc nem tudtam ér-e még vmit.köszi a válaszokat :)
2013. máj. 3. 16:55
 12/27 anonim válasza:
38%
Én ajánlom inkább teemot. Passzívja nagyon erős. Nameg Vi az inkáb offtank(?) és nem annyira erős. Habár az ultija eléggé OP teamfightokban, de Teemo ha nincs még meg, azt vedd. Vagy akár van midlane-re Ziggs.:DD
2013. máj. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Ha igazán op-t akartok akkor fiorát kell megvenni...:D
2013. máj. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát ki mire gyúrja a Teemoját. Minden támadása (a blind, a méreg, és a gomba is) mágikus sebzést okoz. Szeretem erre kigyúrni, plusz sebességre, mert így nagyon erőseket üt/mérgez. Amúgy volt olyan 5v5 normal meccs, ahol én öltem a legtöbbet Teemoval, és megnézve a végén az összes sebzést, magasan én vittem (tehát minimálisan ks-eltem). Szóval jó karakter. Ha pedig mindegyik olyan lenne mint VI (ezt annak írom, aki szidta Teemot) elég unalmas lenne a játék. Nem lehet mindegyik közelharci, nem lehet mindegyik egygombos, vagy taktikát nem igénylő, durrbele karakter. Én nem is szeretném. Ennyi erővel minek távolsági karakter, hiszen az béna (szerinted) mert nem ugrik az ellenfél torkának közelről :) Amúgy ennek ellenére kedvelem VI-t is, csak jobban szeretem a távolsági karaktereket. És az a legjobb ebben a játékban, hogy mindenki megtalálhatja a neki tetsző kedvenc karaktert, aki a legjobban illik hozzá. Én lány vagyok, nem nagyon szeretek a harcok kellős közepén lenni, valahogy nem nekem való. És szerintem ezzel nincs is semmi baj, nem mindenki egyforma :)


Ha AD Timit akarsz bánja a fene, ha közelharcit? Kit érdekel? De kikérem magamnak, hogy gyáva lennék, és, hogy Teemo csicska.


Szép napot :)

2013. máj. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Szerintem Vi-nél akkor is sokkal jobb közelharcos Zed. Nagyon badass arc, a röhögése brutál. A gyilokok amiket le lehet vele osztani az is brutál, a living shadow kombók is brutálak, living shadow flash kombó atom megtévesztés aki leakar gankelni v ölni
2013. máj. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
0%
teemo akkor is csicska :D:D:D
2013. máj. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
43%

Hűűű az érvelésed azon nyomban meggyőzött! :) vissza is váltom a retekbe és megveszem helyette Jaxet. Hát nem kell nekem egy csicska karakter :O :O :O hűűű köszi, hogy szóltál, még a végén játszottam volna tovább vele :O



Na mindegy, nem vitatkozok. Teemo nem csicska, bár sokan nem kedvelik, mert a gombái mindenhol wardolnak, sebeznek, lassítanak, nem lehet rendesen gankelni, mert bemászik a jungler a bokorba de már látható és lassú is. Megértem, hogy nem kedveled, biztos sokat nyalatott téged.

2013. máj. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
59%
jax lehet, hogy gyökér , de teemo se különb , ha azt nézzük milyen kis pattogo szarkupac :D ha ranged akkor varus,ashe,caitlyn , nekik legalább az ultijuk is offenzív , ja meg draven
2013. máj. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
31%
# 17 akármit mondasz teemo egy csicska, gyáva karakter, a gombái meg gyengék, engem nem tud szívatni, egy oracle elixir és csá teemo, látom a amikor láthatatlan is, teemonak gyenge a védelme bárkivel leölöm, többszáz teemo ellen voltam már különböző championokkal, de minddel leöltem még a felfeedelt teemot is. Teemo gyenge, itt a vége.
2013. máj. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
29%
Teemo király. Itt a vége.
2013. máj. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!