Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS3 VS XBOX 360 Slim TV!?!

PS3 VS XBOX 360 Slim TV!?!

Figyelt kérdés

Van egy 55cm-es tv-m NEM LCD,HD,LED stb... normál TV.

Melyik konzol lenne a jobb annak a TV-nek?

(lenne később új TV KB1-2ÉV)

ELŐRE IS KÖSZI A VÁLASZOKAT



2013. ápr. 18. 19:31
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Metal Gear Solid nem számít mivel a HD kollekció és a Metal Gear Rising Revengeance van X360-ra is
2013. ápr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

#21


MGS4-et írtam, ami viszont csak PS3-ra jött ki.

2013. ápr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Azt mondtad a sorozat egynek számít vagy nem???Holott teljesen különböznek játékmenetben és sztoriban is.A Little Big Planet-ot hagyjuk komoly játékokról beszéltél vagy nem?
2013. ápr. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
a fable 2 only xbox 360 játék
2013. ápr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

#23


Oké, akkor számítson külön a sorozat.

Akkor viszont PS3-ra van God of War 1-2-3+Ascension+a 2 PSP-s cím, ez már 6.

Killzone 1-2-3

Infamous 1-2 (+egy komolyabb DLC)

4-5 Motorstorm

3 Uncharted

És sorolhatnám a többit


Szóval így még rosszabb fénybe lehet feltüntetni az Xbox-ot, nekem mindegy hogy lesz. Egyébként meg egy sorozatnak oké, hogy másabb a játékmenete és a sztorija is, szép is lenne, ha ugyanazt adnák ki (akkor nem új rész lenne a neve), ettől függetlenül még minden (normális) ember egynek veszi, és nem kezdi el sorolni külön a részeket.

LBP meg azért, mert nem egy vérengzős, gyilkolós játék még igenis jó játék, ha nem 14 éves lennél akkor nem csak a lövöldözős, futószalagon gyártott hulladékot tekintenéd játéknak.

2013. ápr. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Egyébként valami okos válaszod erre is biztos lesz, de már nagyon nem érdekel, kérdést törlöm a megválaszoltjaim közül, mert már így is sok időt pazaroltam el rá.


Kérdező: akármelyiket is veszed, rosszul egyikkel sem jársz, mindkettő működik, megbízható, multiplatform játékok meg szinte ugyanúgy néznek ki. Nézd meg az exkluzív játékok felhozatalát, és az alapján dönts.

2013. ápr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Még érdekességként megemlíteném,hogy jön a Skyrim Legendary Edition kiadás már likeltem neked a PS3 problémáját amiről írtak úgy tudták megoldani a játéknál hogy ne laggoljon meg hasonlók,hogy PS3-ra gyengébb felbontású lesz,a grafikája magyarán lehetetlen kiváló minőségben játékot átportolni rá.A fórumon sokan felháborodtak e miatt,de jöttek a válaszok hogy ez nem a játék vagy a fejlesztők hibája,hanem itt jön ki a PS3 gyengesége a 256 Mb ram kevesebb mint az xbox360 512 Mb ram főleg hogy a GPU-ról van szó.
2013. ápr. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Ez a hiba akkor ha valamit nem rögtön ps3ra fejlesztenek hanem xboxra és onnan akarják átvinni mert lusták 2 konzolra külön-külön megírni vagy is csak spórolnak...

Bár abba az is igaz amit írtál ez csak az én privát véleményem

2013. ápr. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Nem tartom rossz gépnek a PS3-at de a japán filozófia nekem magas,hogy egy olyan bikaerős proci mint a CELL, ami 2db GPU-t is vidáman kipörgetne miért kapott egy ilyen fostos GPU-t mai napig nem jövök rá.Szerintem sokan nem értik meg én sem.
2013. ápr. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Szerintem inkább várd meg a PS4-et és a kövi XBOX-ot sztem jobban jársz...
2013. máj. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!