Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS3 VS XBOX 360 Slim TV!?!

PS3 VS XBOX 360 Slim TV!?!

Figyelt kérdés

Van egy 55cm-es tv-m NEM LCD,HD,LED stb... normál TV.

Melyik konzol lenne a jobb annak a TV-nek?

(lenne később új TV KB1-2ÉV)

ELŐRE IS KÖSZI A VÁLASZOKAT



2013. ápr. 18. 19:31
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
31%

#5. Itt egy pár exclusive amik tényleg jók.

Alan Wake

Crackdown 2

Divinity 2

Fable 2-3

Front Lines:Fuel of War

Forza Motorsport 2-3-4

Forza Horizon

Gears Of War 2-3

Gears Of War Judgment

Halo:reach

Halo:Combat Evolved Anniversary

Halo Wars

Halo 3

Halo 3:ODST

Halo 4

Kameo:Elements Of Power

Ninja Gaiden 2

Too Human

2013. ápr. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
#10. Én is 2011-től linkeltem a gamek-et nem 5 éves játékokról beszélek.
2013. ápr. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

#11

Left 4 Dead lemaradt

2013. ápr. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

#10. Amiket én linkeltem ott láthatod az "FPS" ez mi amit te linkeltél??Ne haragudj de egy játékon mozgás közben látszik hogy jó vagy nem.

Ugyan már egyszer belinkeltem,de miattad megteszem újból.

Ez a PS3 gyengéje amin a programozás nem segít mert attól nem lesz 256 RAM-ból 512 RAM.


"Sawyer also says that the PS3's internal structure makes the problems more pronounced, due to the divided memory pool. He later explained that the Xbox 360 has 512 megs of RAM usable, while the PS3 has 256 for system, 256 for graphics. "It's the same total amount of memory, but not as flexible for a developer to make use of."


Itt a teljes cikk.

[link]

2013. ápr. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

skyrim 2011 es game

Warfare 3 is 2011 be jött ki

Arkham city is 2011 es...

Tombraider be nem vett észre nagy különbséget max annyi h boxnak sötétebb a képe...

Borderlands 2 se tér el nagyon (alá írom hogy 4% jobb boxon az is a távoli dolgok)

2013. ápr. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
crysis 3 nál sincs különbség sztem
2013. ápr. 19. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

#5. Még egy apróság,próbálj meg meg normális hangnemben kommentelni azt hiszem,én nem mondtam rád semmi ilyesmit hogy idióta vagy.Lehet így is nyomni én közel 30 éve konzolozok az elsőt 1980-ban kaptuk öcsémmel azóta volt,egy pár fajta elhiheted.Szerinted ennek tekintetében ki az idióta??Nem csak a tízen évesek konzoloznak az már régen elmúlt.Az az érdekes hogy jó pár ismerősömnek van PS3-as konzolja sosem veszekszünk.De ez,az oldal színvonal alatti a sok neveletlen gyerektől "mert az ő kiskatonájuk mindenkit legyőz" na én is ilyen voltam(kb:5-6 éves koromban) csak annyi különbséggel hogy tiszteltük azt aki idősebb volt nálunk,ha nem akkor ugrott a nyakas.Nem volt olyan,hogy jaj szaladok rendőrségre és fel jelentelek mert kaptam 2-3 pofont.

Csak ennyire korcsosult,el a világ a benne élőkkel együtt.

Na szia legyen neked meg az 57% haverodnak igaza az Xbox360 egy rakás szar ne vegye meg senki,a PS3 az a legjobb akár mid van,mindent üt és ne vitatkozz mer,mer akkor idióta vagy,meg tudatlan,és paraszt is.

Sziasztok gyerekek,tovább nem vagyok rátok kíváncsi szemetet az utcán eldobva is láthatok,és az is eléggé elszomorít.

2013. ápr. 19. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 19. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

#13. Igazad van.

Köszi!

2013. ápr. 19. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

#11


A játéksorozatok egynek számítanak.

Tehát van rá Halo, Gears of War, Forza, Alan Wake, Fable és ennyi az érdemi, ami ténylegesen nagy cím. Ráadásul ezekből Fable és Alan Wake PC-re is van, illetve a maradék 3-nak is pár része. De legyen az, hogy a kevésbé ismert játékokat is elfogadjuk, mert még úgy is negyed annyi exkluzívja sincs, ez így 11 exkluzívot jelent.


PS3-on sorolok csak mondjuk 15-öt, de a lista lehetne hosszabb is: Heavy Rain, Uncharted, Killzone, Infamous, God of War, Gran Turismo, Metal Gear Solid 4, LittleBigPlanet, Demon's Soul, Beyond: Two Souls, The Last of Us (na jó, ez a kettő csak idén fog megjelenni, de gondoltam azért már beírom), Ratchet & Clank, Motorstorm, Journey, ez már szerintem meg van 15, de mivel írtam 2-t, ami még nem jelent meg, hogy ne legyen az, hogy az "nem számít", ezért helyette akkor Warhawk és Starhawk.

2013. ápr. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!