Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Help Pls!? (Xbox360)

Help Pls!? (Xbox360)

Figyelt kérdés
Ha vettünk egy Xbox 360 Slim-konzolt akkor ugye nem kell fizetni rá az xbox live szolgáltatást? (mert nem kell)

2013. márc. 31. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom h te hogy vetted de az en slimemre 1/2evig ingyen live volt. Ha semmi extra dolog nincs a tieddel akkor szerintem neked is 1/2 evig lesz ingyen.
2013. márc. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Most mérdezed vagy mondod? Live Silver ingyen van Live Gold fizetős.

[link]

Itt van összehasonlító melyikkel mit tudsz, de a Television & other entertainment services részt ne nézd mert az hiába vagy gold magyarországról nem megy.

2013. márc. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok, azt hogy kaptál-e valami ajándék goldot azt nem tudom, ha kaptál akkor használd fel ha nem, akkor venni kell
2013. márc. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
röviden , ha multiplayerezni szeretnél a játékaiddal akk irány a bolt és venni gold livet. (ha nem adtak az xboxodhoz )
2013. márc. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha felhasználom és ha lejár akkor nem kell fizetni utána?
2013. márc. 31. 18:06
 6/8 anonim ***** válasza:
felhasználód lejár ? :/ az nem járhat le max a gold előfizetésed de akkor átlépsz silverbe automatikusan. de a gold előfizetésért nem muszáj fizetni. ha multizni akarsz csak akkor vegyél .
2013. márc. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Vagy elméssz boltba venni pl. 1/3/12-havit amit csak beirsz és ott a gold. Vagy bankkártyáról lehet rendelni és amig nem mondod le havonta lehuz valami ezer valamennyit addig amig le nem mondod
2013. ápr. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Bocs ezt jól megfogalmaztam :DD
2013. ápr. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!