Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik? (Ps3 vs...

Szerintetek melyik? (Ps3 vs xbox360)

Figyelt kérdés

Melyiket éri meg jobban megvenni? Mert ha megveszem az egyiket akkor nem fogok egy 5-6 évig konzolt venni biztos!

Szóval szerintetek melyik érné meg jobbam?



2013. márc. 31. 11:07
 1/4 Bak Bálint ***** válasza:
Nekem volt/van mind a 2, de szerintem a ps3 sokkal jobb.......
2013. márc. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt vedd meg, amelyiknek jobban tetszenek az exkluzívjai, és amilyen barátaidnak/ismerőseidnek van, akikkel esetleg játszanál (de ha egyedül játszol, akkor mindegy). Ez a kettő a fő szempont, többi igazából másodlagos (hiába van Xboxod, ha épp God of Warozni akarsz vagy fordítva pl. Haloval).


Xbox live-ra külön elő kell fizetni (tehát hogy multizhass), viszont jobb, mint a Playstation network (nekem PS-em van, viszont ha lenne olyan lehetőség, hogy előfizetek, és olyan lesz, mint az XBL, akkor én biztos előfizetnék).


PS3-ban van bluray (pl. filmeket nézni tökéletes).


Multiplatform játékok általában szebbek Xboxon (magasabb felbontás, jobb graika, jobb fps/frame rate), az exlkuzívokban viszont a PS3 a nyerő. Több van, sokkal szebb grafika (és szerintem jobb játékok is ezek, mint az xbox exkluzívjai, de ez csak személyes vélemény).


Controllereknél azt érdemes tudni, hogy a PS controllere könyebb, kisebb, és kimondottan jobb verekedős játékokhoz (habár úgy tudom, az újabb fajta Xbox controlleren ez már "javított", próbálni viszont nem próbáltam), a többi kényelem szempont. Én mindkettőt szeretem, bár sokáig használva az Xbox controllere kényelmetlenné válik a középső ujjamnak, míg a PS-é ugyanolyan kényelmes marad. Ha teheted, próbáld ki őket.

2013. márc. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

de király még 1 ilyen téma :D és mivel semmit nem írtál, hogy neked mi a fontos a flash vagy a multi nagyon el lehet dönteni...


Tehát írd le a flasheltetni fogod majd, hogy ingyen játszhass vagy megveszed a cod-ot és azon b@szod az időt egész nap?


Mondjuk mind a 2 esetben a ps3-at ajánlanám mert lehet flasheltetni de ha nem is az multija ingyenes...


De ha neked xbox-on halo meg etc szimpibb játék vedd azt..

2013. márc. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor már inkább várd meg a ps4 et vagy a 720at.

PS3

nézz vissza a kérdések között írtam már hosszú leírásokat/összehasonlításokat.

2013. ápr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!