Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Playstation 3/Xbox 360 vétel...

Playstation 3/Xbox 360 vétel vagy várjak az új konzolokra? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Playstation 3 irányába húzok picit, de ez még változhat.

A konkrét kérdés, hogy én alapvetően játékra, esetleg filmnézésre használnám, akkor inkább vegyek egy 500 GB-os-t mint 12GB-ost? kb 10.000Ft különbség van a 2 között. Működést befolyásol esetleg a háttértár mérete? (gyorsabb/lassabb betöltés)Olvasgattam az új konzolokat, de lehet, hogy korai így az elején belenyúlni, ráadásul gondolom olyan sok játékkal még nem lehet majd játszani, az árát 100-150.000re teszem, így szerintetek is érdemesebb később venni?


2013. márc. 14. 22:59
1 2
 11/20 TheGame ***** válasza:
Xbox 360 a Legjobb de készül a PS4 PC alapon de még sokat kell fejlödni szerindtem:D amugy könyebb ha le szeded win 8 és azon xbox ozol ingyenes 100%
2013. márc. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Windows 8-on nem lehet Xbox játékokkal játszani

amúgy se lenne értelme, hiszen akkor minek csinálna a Microsoft új Xbox-ot

csupán a Live Arcade játékok egy része lesz elérhető

2013. márc. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

#11


Azért, mert Win8-on van Xbox Live még nem jelenti azt, hogy mennek rajta az X360-as játékok.


Meg ez a "de még sokat kell fejlődni" duma is érdekel, tippre egyáltalán nem értesz a dolgokhoz, csak neten olvasol hülyeségeket, és hozzáértőnek érzed magad, ha mégsem, akkor kifejthetnéd mire gondolsz az ilyesmi kijelentéseiden.

2013. márc. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
egyébként ez a Windows 8-on lehet Xbox-ozni hülyeség már máshol is előkerült itt Gyakorin -.-
2013. márc. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
amúgy vicces hogy az eredeti kérdéstől eljutottunk odáig hogy mennyire számít next-gennek a Wii U és hogy milyen téves elképzelések vannak a Windows 8-ról :D
2013. márc. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Pedig a Wii U igencsak nextgen. Ez nem a grafikáról és teljesítményról szól, hanem hogy sorban hanyadik generációs gépről beszélünk.

A kérdésre válaszolva meg én vennék egy mostani konzolt, tele van jobbnál jobb játékokkal, a nextgen majd ráér 1-2 év múlva, amikor már kint lesz a piacon egy idejek, kiderültek a szériahibák, lejjebb megy az ára, és lesz rá normális játékkínálat.

2013. márc. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"kiderültek a szériahibák"

ezt elfelejtettem említeni pedig szerintem sem elhanyagolható dolog :D

2013. márc. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

#16


Ez igaz, de közhasználatban akkor sem szokás a Wii U-t PS4-el meg Xbox Infinity-vel vagy akármi is lesz a nevével együtt említeni, mert időben lehet ugyanahhoz a generációhoz tartoznak, de összehasonlíthatatlan.


Szériahibákat meg én is elfelejtettem írni, viszont nem biztos, hogy az olyan hamar kiderül. PS3-on is mire jelentkezett a YLOD már vagy 3 éve piacon volt a fat PS3.

2013. márc. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
én úgy tudom Xbox Durango lesz :Đ
2013. márc. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 MRC69 válasza:

Abszolút igazad van. Am én ps3-as vagyok. Ha filmeket akarsz akk jobb az 500 GB-os. +ha a psn store-ról még venni/letölteni akarsz szoftvereket nem árt a nagy ram.

Egyépként én is aggódom az új konzolok miatt. Az új jó játékok csak ps4-re/xbox one-ra jönnek ki! :(

2014. jún. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!