Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Playstation 3/Xbox 360 vétel...

Playstation 3/Xbox 360 vétel vagy várjak az új konzolokra? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Playstation 3 irányába húzok picit, de ez még változhat.

A konkrét kérdés, hogy én alapvetően játékra, esetleg filmnézésre használnám, akkor inkább vegyek egy 500 GB-os-t mint 12GB-ost? kb 10.000Ft különbség van a 2 között. Működést befolyásol esetleg a háttértár mérete? (gyorsabb/lassabb betöltés)Olvasgattam az új konzolokat, de lehet, hogy korai így az elején belenyúlni, ráadásul gondolom olyan sok játékkal még nem lehet majd játszani, az árát 100-150.000re teszem, így szerintetek is érdemesebb később venni?


2013. márc. 14. 22:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

mivel a következő generációs konzolok olyan 80-100ezer forint körüliek lesznek (csak tipp) és eleinte kevés játék is lesz rájuk ezért véleményem szerint megéri még jelenlegi generációs konzolt venni

10ezerrel többért meg bőven megéri az 500GB-os

amúgy már van jó néhány ilyen kérdés, ha gondolod olvasgass vissza a témában

2013. márc. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

80-100 ezer? Minimum 100-tól fognak indulni, hivatalos árat nem tudni, de külföldi boltokban az előrendelésnél 400 fontot adtak meg, ami azt jelenti, hogy itthon simán 150k lesz egy PS3 (meg a box is ekörül lehet majd). Ennyit egyébként meg is érnek, nincsenek túlárazva, de a legtöbb embernek nem lesz rá pénze (főleg itthon).


Azt mondom, hogy felesleges várni a next genre, vedd meg a mostani közül az egyiket, mindkettővel jól jársz, bár PS3 szerintem jobb, ahogy előző is írta olcsóbb, több játék van rá, stb.


A háttértár mérete nem befolyásolja a működést, viszont a 12 gigás PS3-ba SSD van, ami gyorsabb a HDD-nél, és ez érződik is rajta, hamarabb betölt egy játék (legalábbis ha fel van másolva egy része PS-re), meg minden kicsit gyorsabb, viszont nem annyival, hogy megérje 12 gigásat venni, az nagyon kicsi.

Szóval ha PS3, akkor 500 gigás, arra lehet pakolni rendesen.


Hogy X360 vagy PS3, ahogy már korábban írtam inkább PS3, mert több és jobb exkluzív játékok vannak rá, ingyenes a multi, vagy ha előfizetsz PS+ra kapsz rengeteg ingyen játékot, és sokkal jobb multimédiás képességek (és mivel filmnézésre is akarod használni, ez elég fontos).

Xbox sem szar, szóval ha azt választod akkor sem fogsz csalódni benne, de PS-nél rosszabb.

2013. márc. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Ha filmnézésre is használnád akkor nyilván ps3. De ha játékokra használnád, akkor egyikkel se jössz ki rosszul.

Nekem xbox-om van lassan, egy éves, és semmi baja sincs, sőt nem is bántam meg.

Az már persze más téma, hogy egy 1000 ft-os dvd lejátszó lg f*s is megteszi filmnézésre.

2013. márc. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

a 80-100ezer forintos tippemet csupán abból indítottam ki hogy a Wii U 80ezer forintba kerül és az már next-gen konzol

mondjuk a 100ezer forint feletti ár inkább elképzelhető egy PS4 esetében

játéknál az alapján választ konzolt az ember, hogy az ismerőseinek milyen van és milyen exkluzívokkal akar játszani, egyébként tök egyforma a X360 és a PS3

viszont ha filmet is akarsz nézni akkor szerintem is inkább PS3

2013. márc. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségeket.
2013. márc. 15. 16:43
 6/20 anonim ***** válasza:

#4


Wii U next gen konzol? Oké, hogy nemrég jelent meg, de igazából csak most lépett be a mostani generációba.

Nintendo egy generációval le van maradva, sosem szabad arra alapozni.


Japánban meg teljesen más az egész kultúra, ott hazai terméket vesznek, ezért nagyok ott a Sony és Nintendo eladások, míg Xbox kb sehol sincs.

2013. márc. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

a jelenlegi generációba az Xbox 360, a PS3 és a Wii tartozik

a Wii U már next-gennek számít

[link]

[link]

az viszont igaz hogy Japánban a Wii és a PS3 van előtérben az Xbox 360 meg háttérben

2013. márc. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

#7


Persze, ez papíron tényleg így van, de Wii U-t ciki next gen konzolnak kijelenteni, hisz hardveresen most érte el kb a PS3/X360 szintjét.

2013. márc. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
ez mondjuk igaz
2013. márc. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
az a baj hogy én ezeket a dolgokat Wikipédiára alapozom :D
2013. márc. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!