Pekkerke kérdése:

Xboxot kérjek vagy wiit?

Figyelt kérdés

2013. febr. 17. 16:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
wii
2013. febr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Wii!
2013. febr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
miért wiit?
2013. febr. 17. 18:06
 4/21 anonim ***** válasza:
sokkal jobb
2013. febr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
xbox
2013. febr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

azért vettem wii-t, mert akár 4-en is tudunk játszani. megmozgat, amit sokan nem bírnak, mert a sok üléstől már kockásodik a hátsó felük. grafika jó, nem a legjobb, de nem is erre szánták!!! a wii erőssége a mozgásban van, pl.: just dance, sport resort. valamint az, hogy a kard a zelda skyward sword-ben úgy mozog, ahogy te mozgatod...király érzés. vagy a bully-ban, mikor verekedni kell, balhorog, jobbegyenes és egy fejes :D mivel beleviszed a mozdulataidat a játékba, sokkal magasabb fokú játékélményt nyújt, mint a többi konzol. és itt a játékélményen van a hangsúly.

az xbox egy nagyon jó és erős konzol, ám nem forradalmi. csak a megszokott...analóg, d-pad, a, b, x, y és ennyi. persze: kinect is van a világon. sokan panaszkodtak, hogy néha megzavarodik, mert hőérzékelésen is alapul. a grafika messze felülmúlhatatlan, ez tény, és néha tényleg elég az a két analóg is...havernak van, nfs the run sokkal szebb neki, mint nekem wii-n. és ennyi. lejárt a live előfizetése, nem tud netezni rajta. én tudok a wii-n.

xbox fogyasztás 165W, wii-nek 18W. xboxon vannak a hardcore játékok, csúcsgrafika. wii-n a mozgás van, meg a hihetetlen szórakozás. minden olyan játék, ami "igazi" emberi mozdulatokat igényel(ne) az sztem jobb wii-n.

döntsd el, melyik a jobb:

analóg kart tologatni és gombokat nyomogatni, vagy

a tv előtt állva kitérni egy ütés elől, és egy jobb horoggal kiütni az ellenfeled (fight night)

2013. febr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Elég gyenge érvek a wii mellett.Akkor felsorolok párat az xbox mellett.Szebb grafika,több játék,rgh vagy flash amivel nem kell megvenni a drága játékokat,hátránya,hogy nem lehet miatta multizni.Én mondjuk multi párti vok.Nem nagy összeg az a havi 1000Ft livera.Napok alatt találtam egy jó közösséget akkikkel együtt lehet játszani és szét röhögjük magunkat pl. Én nem csalódtam az xboxban!Szerintem te se fogsz!
2013. febr. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Az Xbox360 Slim 250GB a Live nem egy földhöz verős összeg havonta600-700Ft körül van egyébként csak a multiért és a videós csevegésért kell a fizetős része az alapszolgáltatások akkor is működnek ha lejár a Gold tagságod.

Sokkal jobb játékok vannak Xbox360-ra mint WII-re a grafika is magáért beszél.

A fogyasztási adat nem fedi a valóságot 125Watt körül van ha napi 6 órát játszol akkor is csak hetente 100Ft-al fizetsz többet (ez az érvelés elég gyengus).

[link]

Nekem több mint 5 éve van Xbox-om a villanyszámlánk nem lett több azóta!


Egy 10 évesnek lehet hogy jobb a WII de az Xbox más korosztályt céloz nem csak a gyerekeket a játékokon is látszik amik kijönnek rá.

Fallout 3 GOTY

Fallout New Vegas Ultimate Edition

The Elder Scroll:Skyrim

Gears Of Wars 2-3

Dead Space 1-2-3

Borderlands 2

Forza Horizon

STB...

Itt van pár videó.

Ilyenek nem lesznek WII-re.Főleg hogy közeleg a nextgen Xbox és akkor már nagy lesz a lemaradása a WII-nek.


http://www.youtube.com/watch?v=p-Y_7sMOJqU


http://www.youtube.com/watch?v=DLm6UGKjMMc


http://www.youtube.com/watch?v=yPprfBI2oaY

2013. febr. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
softmoddolt wii-m van, tudok vele multizni :D ez kilőve. dead space nekünk is van, igaz nem olyan, de van. a fogyasztást csak mellékesnek írtam, a fő érvem nekem a motion controll a wii mellett. imádom az xboxot is, mondom, havernak van, nfs the run, ac nagyon szép, a box ezen a téren lepipálhatatlan, ez tény. meg van pár exclusive game boxra, ahogy wii-re is. egyébként az ac3 wii u ra van pl. nekem tényleg az tetszett meg, hogy sokkal jobban belevon a játékokba, mint a többi konzol. de tény és való, hogy az xbox a legerősebb konzol manapság, bárki bármit mond.
2013. febr. 18. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nagyon utálom azt, mikor azt írják, hogy a Wii a 10 éveseknek való, ez nem igaz. Én 22 vagyok. Nem mindenki grafika mániás, és nem mindenki szeret akciózni, lövöldözni stb... Ezért kell egy másik alternatíva...

Mit szeretnek a mai fiatalok (többség)? CoD stb...Kell valami más is, persze a wii-n is van CoD, de kell valami más is, és ezt a NINTENDO produkálja.


A Wii jó. Te ütsz, te lősz stb. Nagyon fain, ajánlom, csak mindenki tartsa tiszteletben a másik konzolját.

2013. febr. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!