Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretnék venni a páromnak...

Szeretnék venni a páromnak egy PS 2-t vagy 3at, vagy Xboxot, nem tudom melyik mennyibe kerül, sajnos maximum 20 és 30 ezer között tudnék venni, ilyen árban lehet esetleg valahol venni, ha igen, akkor milyet keressek?

Figyelt kérdés
Bocsi, de nem nagyon értek hozzá, egy boltban aztmondták legolcsóbb PS2 15 ezer...
2013. jan. 30. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél használtan xbox 360-t vagy PS 3-t és az belefér 30ba. PS2 már nem nagyon éri meg.
2013. jan. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi
2013. jan. 31. 12:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is az XBOX360 at ajánlom .. BEST. PS2 már gagyi ..
2013. jan. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha annyira olcsón kell akkor használtan vennék egy xbox360 slimet.
2013. jan. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

PS2 az nem gagyi! Régi, elavult, már nem jönnek rá játékok, de gagyinak nem gagyi! Több ezer klasszikus játék van rá, amik még a mai napig eszméletlen játékélményt tudnak adni. X360-t és PS3-at valószínűleg csak használtan fogsz kapni abban az árban. Én személy szerint a PS3-at ajánlom, de erről nem akarok itt vitát nyitni. Ha érdekel akkor keress rá hogy melyik mit tud és milyen játékok vannak rá illetve mik az előnyei és hátrányai.

PS3-at és XBOX-ot csak használtan fogsz annyiért találni, viszont PS2-t 25k-ért a tescoban utánad vágnak. Arra viszont a játékokat kell már használtan vadászni, mert már nem fejlesztenek rá, de a gyártást is beszüntették :/

2013. dec. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!