Batman&robin kérdése:

Mit kérjek szülinapomra?

Figyelt kérdés
nem tudom eldönti hogy mi legyen telefon vagy egy concorde tab one vagy valami más tipp?

2013. jan. 30. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod eldönteni, miért akarod, hogy pazarolják a szüleid a pénzt? Amíg Te azon szenvedsz, hogy milyen felesleges vacakra verjék el a szüleid a pénzt, amit fél éven belül megunsz (biztos így lenne, hiszen most sem aakrod igazán egyiket sem), inkább átutalhatnák ide a pénzt: [link]
2013. jan. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kérj egy nagy tortát :) Bármilyen ízesíés szóba jöhet :D + tölts el a szüleiddel és a barátaiddal egy szép napot!!!!

Legyen elég ennyi szülinapra!!!!!!

23/L

2013. jan. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát az elsö válaszolónak te egy segg vagy és meg sem néztem az oldalt ha mondjuk egy menhely akkor talán de ha más és nem állatokkal foglalkozik akkor leszarom tudod utálom az emberek többségét mert f@szok és gyökerek 2. válaszoló a torta meg volt :D szószerint rosszul voltam annyit ettem de nem zavart :] és elsö válaszoló te tényleg egy seggtitán vagy
2013. jan. 30. 20:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Te meg egy példa vagy arra, hogy az élet milyen igazságtalan: jólétbe születsz, és egy ilyen ... leszel. Közben 3 másodpercenként éhenhal egy ember a világon. Persze mindegy, mert úgyis utálod őket.
2013. jan. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
1. semmit nem tudsz rólam úgyhogy ilyen véleményeket ne mondj amit nem tudsz -_- és hogyha megkapom vagy nem kapom akkor mivan nem biztos hogy megkapom és akkor is meghalnak amúgy nézz körbe milyenek az emberek... pávák f@aszok háromnam mennek a gyengébb ellen tudom mert velem is ezt tették úgyhogy ne mond hogy jó létbe születtem cigányok közé fehér ként születni neked jólét meg ilyenek, egy-két ember jófej de azok meg a barátaim és csumi amúgy honnan veszed hogy január uccsó' 10 napjában nem kenyéren meg smack levesen éltem. de szeretnék veled élőbe találkozni ki tudja talán még haverok is lehetünk minden szarkazmus nélkül de lehet hogy a szememben csak egy neten dumáló bzi gyerek lennél...
2013. febr. 1. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!