Pekkerke kérdése:

Xboxot kérjek vagy wiit?

Figyelt kérdés

2013. febr. 17. 16:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

"Nem csoda hát, hogy a Microsoft azóta is igyekszik megtartani kényelmes pozícióját. A PS3 éveken át veszteséget termelt, Kutaragi Ken pedig visszavonulót fújt a Sonytól. A konzolháború győztesének kikiáltott Nintendo elkótyavetyélte a bóvli Wii-ből beszedett pénzt, és éppen virtuális harakirit készül elkövetni a WiiU-val. Noha a Sony mostanra behozta lemaradását, a cég komoly anyagi gondokkal küzd, így ha nem arat hatalmas sikert a PS4-gyel, akkor valószínű, hogy el kell búcsúznunk tőle. Kérdés persze, hogy a Microsoft hogyan játssza ki az eddig tartogatott kártyáit. Tényleg egy médiacenter lesz az új Xbox, ezáltal beteljesítve Bill Gates álmát a nappali meghódításáról? Képes lehet visszaszerezni domináns helyét a Sony? Vagy esetleg csoda történik és a Nintendo rájön, hogy már nem csak 12 évesek vesznek játékokat? Egy év múlva minden kiderül."


Itt olvashatod a teljes cikket.

[link]

2013. febr. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
én 16 évesen kaptam meg és nem bántam meg imádom rajta a CoD-ot is, én lövök meg minden, imádom a máriót(az eredetit), Zelda legendáját, a sport játékokat
2013. febr. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Manapság a legerősebb konzol a Ps3 (7.gen.).

Az X360 is nagyon erős. A Wii gyengébb, de mit számít.


A NINTENDO bebizonyította a Wii-vel, hogy a grafika nem minden!

2013. febr. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
A grafika szerves része a jó játékélménynek ha nem így lenne nem cserélné le senki a régi CRT TV LED,LCD-re.
2013. febr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

De bővebben kifejteném:


Ha számít a csúcs grafika, akkor Ps3, és X360.

Ha nem számít a csúcs grafika, és megelékszel a simán nagyon jó grafikával, akkor Wii.


A Ps3 blu ray lejátszós, és támogatja a 3D-t. (3D-s tv..)

X360 dupla rétegű, a Wii sima DVD.


A legtöbb parti, tánc játék Wii-re van.


Ps3/360-on inkább a mai gamek vannak többnyire (lövöldözős, autós, akció stb, addig Wii-re barátibb játékok is vannak. De persze Ps3/360-ra is vannak barátibb játékok, ahogy Wii-re is van pl: CoD stb...!

Emellett ott van pl: a Mario sorozat, ami a NINTENDO ,,arca,,.


Wii-n van a legtöbb mozgásos játék, mivel a Wii-t a mozgásra tervezték, a másik két konzol meg csak kb 3 éve tud ilyet. A Ps3 hasonló alapokon, a 360 már modernebb alapokon fekszik.


A Wii-re lehet kapni kiegészítőket: Kard,puska, horgászbot, teniszütő stb.



A Wii-nek egyetlen egy hátrány van, a grafika, de ez sem olyan rossz. Egy-két gamen igen komoly az a grafika, pl:

Resident evil darkside. Itt sokan azt hitték, hogy X360 grafika, igen jól megcsinálták, más játékot pedig elbénáztak.


http://www.youtube.com/watch?v=XB85GkhTdao

2013. febr. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

,,A grafika szerves része a jó játékélménynek ha nem így lenne nem cserélné le senki a régi CRT TV LED,LCD-re.,,


Már aki. A grafika már egyik konzolon sem olyan rossz, hogy ne lehessen rajta egy jót játszani, és szórakozni. Nem ,, 100 éves gépek,,! Nem fekete-fehér kocka emberkékkel kell ugrándozni egyiken sem!


Mindenki döntse el maga, hogy mivel játszik, ebben tán egyetértünk! :)

2013. febr. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok grafikab.zi. Én örülök, hogy van min játszhatnom.


De bírom a grafikai hozzászólásokat sok helyen.


Pl: Ott a Ps3. Mesés, ámulatbaejtő grafikája van. Gyönyörű, mint a film. Nekem még ennyi sincs, ,,csak Wii-m,, de bőven megteszi a Wii, és megbecsülöm, ahogy írták előttem, NEM 100 ÉVES!


Közel 100 millió ember valamiért még is Wii-t vett. Valaki Ps-t, valaki X-et, ez így van jól, MINDENKI AZZAL JÁTSZIK, AMIVEL AKAR!


Wii-t vegyél!

2013. febr. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt szoktam igazán javasolni hogy olyan konzolt vegyen az illető ami ismerősöknek és barátoknak is van hogy tudjanak együtt multizni és egymás között játékokat cserélni.Az igaz hogy mindenki maga dönti el hogy neki mi a jó és hogy milyen játékok tetszenek neki.
2013. febr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Mivel nekem nincs wwim, csak xbox-om. Az xbox és a ps3 mellett vacilálltam ,és az xbox mellett döntöttem. Szerintem jó döntést hoztam. Egyébként ugyanugy jó a játékélmény xbox kinecttel is. Bár ennek drága az ára, jobb grafikája is van, és nem kell hozzá az a távirányító, mint ahogy a wii-nél vagy a MOVE-nál. Persze mindenki maga dönti el mit akar megvenni, mindenkinek más az ízlése. Ezt az xbox kinecttel témát persze csak mellékesen írtam...
2013. febr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
vettem egy wiit nagyon kiráj :D
2013. febr. 21. 19:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!