Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Eladjam az xboxom ( xbox360...

Eladjam az xboxom ( xbox360 slim 250gb nem flashelt)? (bővebben a kérdés leírásában)

Figyelt kérdés

van egy fekete, xbox 360 slim 250gb konzolom, 2 éves, és még 1 évig garanciális.(nem flashelt)

mostanában újítottam fel a PC-met, és így már minden új játék elfut rajt 1080p-ben, fix 55-65 fps-sel.

így viszont már úgy érzem, hogy nem tudom az xboxot, és a pc-t is kellőképp kihasználni, hisz ugyebár egyszerre csak egy platformon tudok játszani :D.

a kérdésem tehát az lenne, hogy szerintetek eladjam-e az xboxomat, vagy inkább tartsm meg, és később ( ha lejár a garancia)flasheltessem/flasheljem ( kizárólag RGH )?

kérlek a válaszírásnál vegyetek figyelembe minél több szempontot ( gondolok itt arra például, hogy az xboxra vannak exklúzív játékok, valamint az achivementek..., viszont az eladás mellett szól, hogy a pc-n sokkal szebb a grafika, jobban futnak az új játékok [majdnem dupla annyi fps-sel, a farcry 3 esetében], valamint nem kell flashelni ahhoz, hogy tudjak nem eredeti játékokkal játszani...)

na ilyesmi érvekre gondolok...

kérlek válaszotokban, amennyiben ez lehetséges, fejtsétek ki az okokat, miért az eladás/nem eladás mellett döntenétek!

előre is köszönöm, ha valaki velm együtt hajlandó ezen gondolkodni, vagy legalább egy rövidke gondolatmenetet áldozni rá!



2012. dec. 30. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Én már csak azért sem adnám el mert gondolom van olyan játékod amivel ketten is lehet játszani és ha van 2 karod hozzá akkor ha átmegy egy haver így tudtok egymással is játszani vele. Ha teszel rá RGH-t akkor bármit letölthetsz magadnak ami épp pc re nem jön kis és kipróbálhatod mielőtt megvásárolnád, szerintem ez sem hülyeség így. Ha esetleg kedved támadna kinectel is játszani vagy olyan társaságba kerülsz ahol igény lenne erre és megvennétek közösen akkor milyen jó az ha akad egy xbox kéznél. Azért ebbe is gondolj bele én szerintem.

Bár ha nem tudod kihasználni el is adhatod de időnként kapcsold be hogy állásba ne haljon meg vagy ne legyen baja. Meg lehet hiányolnád pár hónap után. Igaz jönnek a nextgen gépek de az xbox 360 ra még bőven fognak rá kiadni játékot ha akarnak még belőle zsíros bevételt mert nem mindenkinek lesz pénze az új generációs konzolokra.

2012. dec. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tataboy válasza:
Engem érdekelne!
2012. dec. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nos, "tataboy", még nem döntöttem véglegesen, de ha az eladás mellett döntök, biztosan meghírdetem majd valami ezzel foglalkozó oldalon ( pl.: hardverapro), szóval ha még akkor is érdekel, akkor majd elküldöm a hírdetést, vagy valami ilyesmi... :D
2012. dec. 31. 00:35
 4/4 anonim ***** válasza:

de amugy miért tuningoltad ki a gépedet, ha már van xbox-od?

Ezt nemigazán értem. A tuningolásból már vehettél volna pár játékot.... és pl. ugy mint én a gépedet netezésre használod és már kész is, meg is oldódott a probléma.

2013. jan. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!