Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek megvegyem a GW2-őt?

Szerintetek megvegyem a GW2-őt?

Figyelt kérdés

Nagyon gondolkozom rajta. Sosem adtam még ki játékra pénzt, aztán ezt meg nagyon dicséri mindenki.

Régen rengeteget időt töltöttem cabalal és silkroadal, nagyon kedves emlékek fűznek mind a kettőhöz és most ismét valami ilyen típusra vágynék, mikor a klánnal vagy épp a haverokkal megy a bandázás és stb....

Most lenne rá lehetőségem hogy megvegyem, de nagyon félek hogy megbánnám, szerintetek?



2012. dec. 16. 22:18
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

Holnapi nap során érkezik meg, szóval 2013ban belevágok (Jah és BUÉK mindenkinek)

Aztán majd mikor már tényleg töltöttem vele időt, írom hogy megérte-e.

2012. dec. 31. 17:29
 32/37 anonim ***** válasza:

holnap? ki hozza ki olyenkor?

nem digitalisan vasaroltad?

2012. dec. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
#28, akar 1 het alatt huzod fel a karid, akar 2 honap alatt tokmindegy, a jatekosokat a max szint utan is meg kell fogni valamivel
2012. dec. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 gregarm válasza:

Attól, hogy SZERINTED nincs end game attól még van.

Az már a te bajod, ha nem találod meg és ha ez van meg is érdemled azt a 15k minuszt.

2012. dec. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem kell nyúzni. Valakinek a WoW tetszik, valakinek a GW2. Jelenleg a WoWnak van a legnagyobb tábora a kettő közül. Viszont én kipróbáltam a WoWot, és tetszik, de pár sebből vérzik, például, hogy a játékot az összes kiegészítővel együtt meg kell vennem + havi fizetés.


Amúgy meg én nagyon szeretem a Guild Wars 2-t, és szerintem nem kéne kritizálni, hogy nem olyan az Endgame, vagy nincs nagyon, meg a pvp-ben nem érsz el semmit. Nagyon sok minden van a GW2-ben, és a fejlesztői csapat igenis sokat dolgozik. Vegyük példának a Halloween vagy a Winters Day patcheket. Valami brutálisra sikeredtek, és minden évben ismétlődnek.


Továbbá szerintem nem kéne kritizálni, hogy mi nincsen a GW2-ben. A Blizzard már 2004 óta fejleszti a wowot, így nekik sokkal egyszerűbb kiegészíteni, mivel van már egy jól bevált stabil rendszere. A Guild Wars 2 meg még most csinálja meg a special eventeket, de 1 év után már nem lesz gondjuk, és nekiállhatnak csiszolni egy-két dolgot. A z Aion-ba is csak 3.0-ás verzióban jöttek meg a mountok, amik elég hülyén néznek ki és kevés van belőlük. A wowban több, mint 50 van, de biztos vagyok benne, hogy valami hasonlót bevezetnek majd GW2-re is.


Összességben mind a kettő játék jó, de a GW2 egy új szintre emeli az MMORPG-t, egyszerűen imádom.

2013. jan. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

na végigolvastam az egészet, végül tapasztalat?:) játszol még vele?:)

én megmondom őszintén, hogy megvettem mert biztattak a haverok hogy ilyen jó meg olyan jó meg igy meg ugy segítenek aztán egyik sem segített, egyedül maradtam, és a gyér angoltudásommal nem tudtam beletanulni a jtáékba, így már 20as szinten abbahagytam, most wowozok, de nagyon szívesen visszamennék gw-zni ha segítene vlki.:)

2013. ápr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 Gabrusz válasza:
Hát figyeljetek tényleg van egy kis megjelenési különbség a WoW és a Gw2 között. Endgame persze hogy nem olyan kidolgozott mint a wow-nál, viszont úgy tudom a gw-ben 4 csapat dolgozik a patcheken és 2 hetente jön ki mindig újabb tehát elég ilyen tempóban 1 év (vagy annyi se) és kitűnő endgame-je lesz továbbá énis játszom vele már fél éve és nem untam meg egy kicsit sem mindig van valami ami leköt benne ha más nem akkor a baráti társaság
2013. júl. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!