Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek megvegyem a GW2-őt?

Szerintetek megvegyem a GW2-őt?

Figyelt kérdés

Nagyon gondolkozom rajta. Sosem adtam még ki játékra pénzt, aztán ezt meg nagyon dicséri mindenki.

Régen rengeteget időt töltöttem cabalal és silkroadal, nagyon kedves emlékek fűznek mind a kettőhöz és most ismét valami ilyen típusra vágynék, mikor a klánnal vagy épp a haverokkal megy a bandázás és stb....

Most lenne rá lehetőségem hogy megvegyem, de nagyon félek hogy megbánnám, szerintetek?



2012. dec. 16. 22:18
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Nem fogják tudni , playerek fele már lelépett .
2012. dec. 30. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

nem mindenki wow fan, en 8 perc utan kitoroltem,

mind1, ha neked ha teged sikerul lekotni akkor kellemes idotoltest, de kerlek gyere vissza 2-3 honap mulva es akkor ird le hogy megbantad-e vagy sem hogy megvetted

2012. dec. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
most latom kicsitt elitam, ha neked - mas akart lenni
2012. dec. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen felesleges veszekedni ezen, hogy melyik a jobb játék. Mindenki mást keres, mindenkinek más tetszik...

Én eddig WoW-val, LineAge2-vel és LotRo-val játszottam. A Lineage volt a kedvencem, a grafikája miatt és mert sokan játszottak mindig volt akivel lehetett partyzni +egy aktív, barátságos klán tagja voltam. Utána egy ideig nem játszottam és amikor visszatértem kihalt a szerver, azóta se játszom...

A Wow-ban én a PvP-zést szerettem a legjobban, de egy idő után meguntam.

A Lotro-ra meg nem tetszett túlzottan szóval azt elég hamar otthagytam.


Most a GW2-vel játszok. Nekem nagyon tetszik. Azért, mert sokan játszanak, nem csak egyedül bóklászok és ölöm a disznókat... Van PvP része, ahová akár 1-es szinttel bemehetsz, azonnal 80-as leszel, megkapod az alap 80-as cuccokat és bekerülsz egy random csapatba egy random csatahelyre. Piros és kék csapat küzdelme során az nyer akinek az 500 pont hamarabb összegyűlik. Fullosabb cuccokat akkor szerezhetsz, ha sokat játszol így, akkor kapsz vmilyen pontokat vagy mit és azt tudod beváltani erősebb páncélra, fegyóra. Ha fejlődni akarsz és küldiket csinálni akkor egyszerűen kiléphetsz a PvP-s helyről (Heart of the mists) és mehetsz a "rendes" világba. (Átjárás bármikor van, amikor csak szeretnéd) A rendes világban vannak a személyes történetedhez kapcsolódóan küldik, azokat is lehet csinálni, de ahogy mész és felfedezel új tájakat akkor kis "szivecskéket" tudsz feltölteni. Ha elvégzel dolgokat akkor megtelik az adott városhoz, kis területhez tartozó szív és akkor jelentős mennyiségű XP-t kapsz. Csak így menni és ölni a disznókat felesleges, mert alig kapsz értük XP-t, de ha egy szívecske feltöltéséért csinálod, akkor viszont sokat. Ilyen feladtok pl.: a kentaurok táborába kell menned, mert elvitték a lőszer szállítmányt. Telik a szívecske mert kentaurt ölsz és azért is telik mert felveszed az ellopott szállítmányt. De lehet olyan, hogy segíteni kell az újjáépítésben vagy akár a lusta farmereket munkára bírni. Vagy az elrabolt városlakókat kiszabadítani a víziszörnyek karmaiból. Ezenkívül állandóan vannak eventek, amik 1-80-as szintig mindenki megtalálhatja a szintjéhez illőt. Olyan szokott lenni, hogy van egy karaván, x pontból y-ba tart, közben támadások érik, pl.: a banditák megtámadják és akkor a többiekkel segítened kell a banditákat megölni. Vagy kiszabadul egy baromi erős troll, meg kell ölni. Vagy akár úttorlaszt építettek a banditák, meg kell szüntetni. És ha te 27es szintű vagy, akkor nyilván egy 25-35-ös területen fogsz bóklászni. Ha van új Event akkor azt azonnal jelzi a térképen és oda tudsz menni, nyilván a banditák nem 70-esek lesznek ezen a területen, hanem 27-30-asok...

Azzal tudsz még sok XP-t szerezni, ha mész és felfedezel, mount (ló, sárkány, bármi amivel lehet közlekedni) nincs. Egyes helyekre, nagyon távolságokra portálkapukkal lehet eljutni, amúgy meg waypoint-kal. Tehát pl.: legyen Magyarország a játék része. Te jártál már már Miskolcon, ekkor aktiválódott az ottani waypoint. Ha te éppen Szegeden vagy, akkor onnan azonnal Miskolcra tudsz menni, mert ottani waypointot az előző felfedezéseid során aktiváltad. kb erről van szó.

Vannak skill pointok, ezekhez vagy egyszerűen odamész, vagy meg kell küzdeni (akár csapatban) vmi erős veteran NPC-vel. Ezek a pontok gyűlnek, és lehet belőlük képességeket vásárolni amiket használni tudsz. Pl.: egy thief-nél mérgezés, csapdalerakás, ilyesmi. Vannak még trait pontok is, azt ha jól tudom 10szinttől szintlépéssel kapod és azt meg olyasmire lehet beváltani, hogy nagyobb legyen a sebzésed (ezt még nem volt időm tüzetesen megnézni).

5 faj van:

-char: ilyen macska-minotaurusz szerű lény, jó nagy dög.

-ember

-norn: ez is ember, de ez amolyan északi, tehát erősebb testalkatú mint egy normál ember.

-sylvari: növényszerű humanoid

-asura: kis cuki szürke lény


A karakterkészítésnél elmegy majd sok idő, a szemek dőlésszögétől kezdve a felsőajak teltségéig mindent kiválaszthatsz amilyenre szeretnéd. Ami még nagyon tetszik a játékban, hogy a páncélod színét te választod meg, és bármikor változtathatsz rajta (külön a kesztyűtől kezdve a felsőd csatjáig)


A Whiteside Ridge-en van sok magyar, én is ott játszom. Sokan szoktak lenni ált., normálisak az emberek, segítenek ha pl.: már haldokolsz mert rádugrott 3 farkas.


Lényeg, hogy sokat lehetne még róla mesélni, nekem nagyon tetszik, megéri a pénzét, bátran ajánlom mindenkinek!

Remélem kielégítő választ kaptál :)))

2012. dec. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
#24-es tévedsz , nem kapsz jobb cuccokat , ugyan olyan erős leszel , csak a Skined változik más ruhával , ugyanez a fegyvernél , én pont ezért utáltam a pvp-t , semmi cél nincs .
2012. dec. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
#24, latszik nemreg kezdtel el jatszani, eleinte sokan igy voltunk vele, mindenki csak arrol beszel hogy de jol meg van csinalva meg minden... azutan az 500 szemelyes full guildbol sorra raktak ki a jatekosokat mert abbahagytak a jatekot
2012. dec. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

Oké, akkor nem :) Még nem játszom olyan régóta, nekem egy ismerősöm mondott ilyesmit, gondoltam megosztom az infót. Amúgy meg nem értem ezt az egymás torkának esést. Neked a WoW tetszik, oké, értjük, kész. Nekem is tetszett de már nem, most ez. Sőt lehet hogy kijön egy új játék és az fog. Ennyire egyszerű. Ha mindenkinek ugyanaz tetszene és ugyanazzal akarna játszani, elég rossz lenne, nem? :D Lehetne várakozni a 10 000es sorban.. Így meg mindenki megtalálhatja a kedvére valót.

Mellesleg a WoW-os PvP-t én imádtam, kicsit hiányzik is, de ez a mostani se rossz, nincs olyan nagy eltérés. Az meg szerintem külön jó, hogy mindenki egyenlő esélyekkel indul. Így az a döntő, hogy ki a jobb, ügyesebb játékos, nem az, hogy kinek sikerült 10 játék után egy sárkányból kibányászni egy sisakot :))

Jaaaaa és ki ne felejtsem: van World vs World is, amikor ha jól tudom serverek közti harc. Jól hangzik :))

2012. dec. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

26# Akkor így jártatok :) Nem értem miért lenne törvényszerű, hogy vki ráun. Az akkor játszik mással.


Amúgy ebben a "ráunásban" én ott látom az igazságot, hogy oké, biztos lesznek akik ráunnak, de kérdés, hogy miért? Láttam egy fórumon bejegyzéseket ahol írták hogy pl.: két hete játszik, 41-es szintű. Nekem megvan a játék 2 hónapja és 26-os vagyok. Egyszerűen azért, mert nincs napi 5-6 órám játszani, hétköznap nem is nagyon szoktam, csak hétvégén. Szóval aki így hamar "végigpörgeti" a dolgot, az lehet hogy hamar rá is un. Én még nem tartok ott :))


Még annyit, hogy szerintem a jó társaság, egy jó klán bármilyen játékban fontos. Szóval az se utolsó, hogy ha valaki elkezd játszani akkor milyen klánba lép be, milyenek az emberek.


Na de én itt lezárom a hosszúra nyúlt monológomat, majd a kérdező írja meg, hogy tetszik-e neki :)

2012. dec. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 gregarm válasza:

Azért a wow os pvp meg a gw2 es annyira nem hasonlít.

Haverom wow ban 2400 as rating en nyomatta, amikor megvette gw2 őt 2 hétig hozzám se tudott érni szóval annyira nem hasonlít, de vannak olyanok akik szétszednek éngem meg a hacerom 2v1 be (itt nem lehet a gearre fogni).

2012. dec. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Én meszmerrel toltam gw2-n a pvp-t de nagyon könnyű volt , 1v1be senki nem bírt elverni . Wowon meg ugye számitt a gear.. azmás.
2012. dec. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!