Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek megvegyem a GW2-őt?

Szerintetek megvegyem a GW2-őt?

Figyelt kérdés

Nagyon gondolkozom rajta. Sosem adtam még ki játékra pénzt, aztán ezt meg nagyon dicséri mindenki.

Régen rengeteget időt töltöttem cabalal és silkroadal, nagyon kedves emlékek fűznek mind a kettőhöz és most ismét valami ilyen típusra vágynék, mikor a klánnal vagy épp a haverokkal megy a bandázás és stb....

Most lenne rá lehetőségem hogy megvegyem, de nagyon félek hogy megbánnám, szerintetek?



2012. dec. 16. 22:18
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:

Hát őszinte leszek.


Nagyon vártam.

Nagyon jó játék.

De nincs meg az benne hogy sokáig lekössön ...

End game nulla .. ugyanazok az insták , a pvp is , a szettet amit nyersz semmivel nem jobb csak máshogy néz ki szóval...én visszamentem wowozni.

Persze mivel ingyenes .. hát ...

2012. dec. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
ugyanaz mind az elso... csak en Aion-ozni mentem vissza,
2012. dec. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
96%

Hát én Aionnal is toltam kb fél évig és wow-oztam is kb 2 évig.

Megvettem a Guild Wars 2-őt és nem bántam meg!

Én imádtam a Wow-ot de a GW2 szerintem jobb.

End game-ről annyit hogy szerintem a Wow be sokkal több a lehetőséged 90 - es szinten.A Guild Wars 2 meg pont az a játék ahol nem a gyors felfejlődés és a hentelés a lényeg.

Ez egy igazi szerepjáték ahol egyik kalandból lépsz a másikba úgy hogy végig élvezed a játékot.lehet megunom majd mint a Wow-ot de már épp ideje volt hogy kijöjjön valami forradalmian új játék ami teljesen más játékélményt ad mint az eddigiek.Szerintem a játék nagyon jó és ez még csak a kezdet.Biztos vagyok benne hogy még sok dolgot hozzáadnak a játékhoz idővel és az end game is jobb lesz.

Azt meg azért lássuk be hogy a Blizzardnak ez a panda téma elég gyengére sikeredett. :(

2012. dec. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:

mythos, ok hogy neked bejott

nekem pre-purchase van, headstartkor egymast tapostak a jatekosok, beleptem parszor a mult honapban, a jatekosoknak tobb mind fele mar otthagyta a jatekot, egyszeruen hianyzik a jatekbol a motivacio hogy tovabb jatsz

2012. dec. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:

Még nem vagyok end game-nél úgyhogy lehet megváltozik a véleményem a játékról.Nem tudom hányan játszhattak eleinte de most is a szerverek 60-70 százaléka fullon van.

Amikor kijött Mist of Pandaria nem lehetett belépni,volt hogy 3000-ren vártak sorba.Most már azért ott is lemorzsolódtak főleg hogy Blizzard betiltotta a Raf töltést :S.

Aion-ból meg nincsen jó tört szeró ,eredeti meg nagyon le van korlátozva.Úgyhogy szerintem még mindig jobb a GW2.

2012. dec. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 gregarm válasza:

Egyértelműen megéri.

Az hülyeség, hogy nincs end-game.

Wow-ban is ugyanazokat az instákat tolod végig 200x szóval ez nem túl jó érv. Meg már ott van fractal is ami mindíg más. Pvp-ben meg nem kell sírni aki unskilled csak annak van baja az egyenlőséggel, mert így nem tud szegény érvényesülni, mert agyonütik. End-game-nek meg ott van wvw, meg a legendary fegyver megszerzése ami laza 1-2 hónap kaland.

2012. dec. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:

Lehet , de a wowban van célod és az instákat fejlesztik .

Van geared ami jobb lehet , van célod hogy továbbjátsz stb.

Ráadásul a WoWban most lehetetlen fullosnak lenni az item upgrade miatt .

2012. dec. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:

#6, a volt full guild-om kb fele mar otthagyta a jatekot mar a mult honap elejen

a Mist-be alig vannak paran, nem az a baj hogy egyenloek az eselyeim, sot jobb is az, csak a francnak van kedve napokat pvpzni 1 uj skin-ert

2012. dec. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 gregarm válasza:
Én így vagyok wow al. A francnak van kedve 1 új cuccért 1 hónapig pvpzni, de nem veszekszek olyanokkal akik nem látnak túl a wow-on. Ha olyan mint a wow akkor az a baj, ha meg nem akkor az a baj. Ez már szánalmas.
2012. dec. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

Nem szánalmas , hamar feladod .

A GWbe azért pvpzel konkrétan egy hónapig hogy 10 glory szintet lépj és csak a skined lessz más

míg wowban kb 20-40perc alatt gyűjtök 1000honort , 1hét alatt simán késza full szett.

2012. dec. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!