Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek, a Resident Evil...

Szerintetek, a Resident Evil játékokban szereplő Ada Wong, akkor most jó, vagy rossz karakter?

Figyelt kérdés

Én úgy határoztam,hogy nem tekintem se jó,se rossz karakternek.

Szerintem semleges.



2012. okt. 4. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Rossz,Rossz,Rossz karakter.Egy áruló.Már a resident evil 2 ben is Liont elárulta megakarta szerezni a G-virust fegyvert fogott hozzá(le akarta lőni) de a tudós asszony meglövi és leesik a mélybe.
2012. okt. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Első válaszoló,Ada leengedte a kezét és utánna lőtte le a tudós "asszony" azaz Anette Birkin,mellesleg a fegyver megsem volt töltve tehát nem volt szándékában lelőni Leont(Ki lőné le a szerelmét)


Ahogy a kérdező leírta,Ada egy semleges karakter


Mivel titkos ügynökként Weskernek dolgozott ezért rossz embernek is számít


Viszont ne feledjük el hogy nem ölt meg ártatlan embereket,ráadásul Leon-nak is segített nem egyszer a Resident Evil 4-ben tehát vannak jó tulajdonságai is

2012. okt. 5. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A feladata alapvetően nem a világbéke, de ő maga nem is gonosz karakter. Ahogy előttem is írták, Leont sem akarta bántani, csak a vírus kellett neki, de szerintem még Weskert is csak szívatta.
2012. okt. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy akkor most hogy van?

Anno olyasmit olvastam,hogy a Resi 4 végén,Ada kicserélte a vírust,és nem az igazit adta oda Wesker főfas.nak.

Meg úgy jött le,mintha segítene Leonnak.


Resi 6:

Ada megmenti Sherry Birkint,egy mutáns zombitól,és ad vmi Chipet Leonnak.

Szóval elvileg jó is lehetne,csak az ellenségnek dolgozik?

2012. okt. 8. 18:39
 5/7 A kérdező kommentje:

MA végigvittem a Resi 6-ot,és ott Ada miközben repülővel megy végig a városon,segít a túlélőknek,lelövi a zombikat.

Tehát végül is nem rossz.

2012. okt. 9. 13:00
 6/7 anonim ***** válasza:
a 6-ban jó karakter most ugye viccelsz? sunyi módon nyírta ki Chris BSAA osztagát, és egy Ada klón (Carla Radames) aktiválta Haost.(a szuper biorganikus szörnyet) habár Leon kampányában inkább jó szereplő, mert az eredeti Ada nem akart zombi apokalipszist.
2012. okt. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szerintem te nem érted a Resi 6-ot!


Chris osztagát az Ada klón likvidálta,nem Ada!

Piros sál,kék ruha,az nem az igazi Ada!

2012. okt. 28. 21:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!