Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri xbox 360 slim-et venni?

Megéri xbox 360 slim-et venni?

Figyelt kérdés
Na szal most ruháznék be egy Xbox 360 Slim 250Gb-os konzolra és azon gondolkodtam, hogy megéri e venni, hogy állítólag jövőre jönnek a next gen-ek?

2012. szept. 27. 14:42
 1/5 anonim válasza:
megéri nakünk is az van.
2012. szept. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha meg is jelennek biztos 100 ropi felett lesz a áruk és nem lesz rájuk csak egy két játék+kitudja milyen problémák lépnek fel az első kiadású gépeknél ha visszagondolunk mind az Xbox360-ra mind a PS3-ra nem voltak tökéletesek az első időkben csak mostanára tűntek el a problémák mind két platfom-nál.Szerintem nyugodtan vegyél Xbox360Slim-et mert olyat is rebesgetnek hogy csak 2104-ben lesz váltás addig is lesz kikapcsolódási lehetőséged sok jó játékot tudsz kipróbálni.
2012. szept. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha jönnek is, az miért baj. Egyrészt 100 ropi felett lesz, alig lesz még rá játék, azok sem az igaziak sosem. Én mindig várok 1-1,5 évet, mert addigra lemegy az ára az új gépeknek, meg kiderülnek az első szériahibák is (pl rrod xbox360-nál, vagy sárga led ps3-nál). Játékot meg az után is fognak csinálni rá, hogy kijön a nextgen, 50 milliós vásárlói bázist nem fognak csak úgy otthagyni egyik pillanatról a másikra.
2012. szept. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*szóval megéri megvenni. Ez lemaradt :)
2012. szept. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket és azt is köszönöm, hogy nem írtatok hülyeségeket... :D
2012. szept. 28. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!