Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek megéri egy kibonta...

Roli901214 kérdése:

Szerintetek megéri egy kibontatlan XBOX 360 SLIM 4GB-os merevlemezzel 150€ért?

Figyelt kérdés

Szerintetek megéri egy kibontatlan XBOX 360 SLIM 4GB-os merevlemezzel 150€ért? 200€ körül van az üzletekben...

Azt nem tudom van-e rá jótállás, de mindenképpen szeretnám flasheltetni, olyankor nem veszik el rá a garancia úgy is?

És ha olyan sokat tesz az a 250GB-os merevlemez (sokan írták hogy nem fér el rajta sok minden és érdemes rájátszani a HDD-re a gameket) akkor max vennék hozza 250GB-os vigyót és beépíttetem :)

Szóval szerintetek megéri? Jah és hogy is van ez a flsheltetés a SLIM-eken? Nem értek hozzá nagyon, de szoval hogyha flasheltetem akkor fogja vinni bármely netről leszedett kiégetett játékot az XBOX?

Előre is köszönöm...


2011. máj. 7. 06:58
 1/3 anonim válasza:
Én XBOX 360-at egyáltalán nem vennék. Nekem már 3 kapott rrod-t, pedig vigyáztam rájuk, jól szellőztettem, egyszerre nem használtam többet őket 2 óránál, stb. Szinte minden ismerősömnek ment már tönkre legalább egy. A legmegbízhatatlanabb konzol a világon. Sajnos tapasztalatból beszélek. Inkább vegyél PS3-at.
2011. máj. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a boltokban 200€ akkor bontatlanul 150€-ért megéri.Más esetben nem,max 100€.Én nem adnék többet érte ha használt.


A flasheléssel a garancia el megy,szóval ha flasheltetni akarod akkor mind1.


A flashelés úgy működik hogy a DVD olvasót vezérlő programot (firmware-t) ki cserélik egy hekkelt verzióra ami lehetővé teszi hogy olvassa a másolt lemezeket is.

Hogy vinni gog-e minden játékot amit a netről le húzol,az nagyban függ attól hogy milyen fw-vel flashelik.Ezt hosszadalmas lenne el magyarázni,de mivel gondolom nem te fogod flashelni ezért csak mond meg annak aki flasheli hogy vigyen mindent..Ám ebben az esetben nem fogsz tudni fel menni Live-ra mert bannolni fognak onnan.


Azért jó hogy HDD-re rakod a játékot és onnan futtatod mert akkor a DVD olvasót egy részt kíméled (nagyon gyenge hamar bedöglik),másrészt pedig azzal is kevesebb hőt termelsz a dobozban ami kulcs fontosságú a 3Led elkerüléséhez.Valamint azt is ajánlom hogy mindég ha játszottál utána hagyd be kapcsolva a menüben egy 5 percre hogy lehűljön és csak utána kapcsold ki.Ez is elősegíti a hosszabb élet tartalmot.Nekem egy 2. szériás X360-at aminek az átlag élet tartalma 6 hónap volt,így közel 2 évig sikerült életben tartanom.Nagyon vogyázni kell ezzel.


A PS3-ról meg annyit (nekem az is volt) hogy azzal meg szoftveres van gond.Folyton le fegy,lassú,akadnak a játékok.Most meg feltörték és el lopták több 100 ezer ember adatait,címét,nevét,bank kártya számokat.

És a BR meghajtója is szereti megadni magát nagyon hamar.Inkább veszek 2 X360-at mint egy PS3-at.

2011. máj. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ, sokat segítettél, akk úgy van megveszem nos késöbb veszek hozzá 250GB-os vinyót és beépíttetek az illetővel, szerencsére van ismerősöm aki megcsinálja nekem. Akk megéri 150ért igaz? Mert akkor hamarosan megrendelem :)))

Köszönöm szépen még1x.

2011. máj. 8. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!