Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek megéri az új XBOX...

Roli901214 kérdése:

Szerintetek megéri az új XBOX 360 SLIM?

Figyelt kérdés

XBOX 360 játékkonzol vásárlása előtt állok és tudni szeretném meg-e éri az árát, úgy tudom még nem flashelhető (legalábbis tudomásaim szerint 2010 áprilisától augusztusáig gyártott modellek flashelhetőek)... Előszőr eredeti játékokkal szeretnék vele játszani és majd késöbb ha kilehet flasheltetni akkor azt midnenképp szeretném.

Továbbá érdekelne mit is jelent pontosan az az 1 hónapos Xbox Live GOLD csomag, szal csak 1 hónapig tudnák rá demokat tölteni stb., aztán semmit se csinálhatok ha nem fizetem rendszeresen? Mert nem szeretném havonta fizetni a LIVE-ot, továbbí meg-e éri zsírújan venni jótállással, vagy ha tudnák szerezni kibontatlanul jótállás nélkül akkor inkább úgy??? Remélem az új XBOX 360 Slim már sokkal megbízhatóbb mint az elődjei (3Led hiba stb), szóval összegezve tudni szeretném, meg-e éri kiadni érte 250-270€-t, nem szeretném ha pár hónap után elcsesződne...

Válaszotokat előre is köszönöm!


2011. máj. 13. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fog elcsesződni, én az enyémmel nagyon sokat játszottam (volt, hogy 11 órát egy huzamban, nem egyszer), és tökéletesen bírta. Én multizni vettem, de úgy hallottam, flashelhető, csak drága. Igen, 1 hónap ingyen live jár, után 10k/év, megfizethető. Am. tavaly novemberben vettem
2011. máj. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
250 euró egy kicsit sok érte, 50000 körül van a 250 gb-os slim. Flash-hez nem értek. A géppel semmi para, teljesen megbízható, ez a verzió már nagyon össze van rakva, és is decemberben váltottam erre elite-ről. A gold úgy működik, hogy kapsz 1 hónapot ingyen, de valójában 3 profilnál lehet ezt aktiválni egy gépen, tehát összesen 3-at kapsz. Az éves gold 10000 huf. Ezen kívül van ingyenes tagság is, tehát demokat, videokat, arcade játékokat, dlc-ket, stb tudsz nézni/venni/tölteni, a különbség csak annyi, hogy multizni nem tudsz. Arra van a gold, de 10 ezer 1 évre szerintem nem egy nagy összeg, cserébe stabil a rendszer, és a multit ugye ki ne szeretné. Azt mondom nézz utána (pl konzolstudio.hu, konzolvilag.hu) és vegyél egyet, de semmiképp ne flasheld. Nagyon sokat kell vele szenvedni, állandóan frissíteni kell a flasht, és patchelni sem tudod a játékokat (live-on ezt automatikusan megcsinálja a gép). Nagyon sok előnye van tisztán játszani, cserébe a játékokat is jobban megbecsülöd, a multi pedig tényleg eléggé kitolja a szavatosságot.
2011. máj. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, igen énis eldöntöttem hogy ha egyszer veszek zsírújan jótállással akkor nem fogom flasheltetni, inkább majd veszek hozzá játékokat, már vettem hozaz 2-t amugy bár a box nincs meg meg :D az egyik a dark messiah elements a másik a Gears of War 2. :)

Már alig várom hogy kipróbálhassam őket :P

A dark messiah Pc-n is nagyon nagyon letud kötni, felteszem xboxon se lehet valami rossz :P

Egyelőre csak azt nem tudom még hogy hol vegyem mert ahol szoktam rendelni cuccokat ott 270€ és azt nagyon sokallom..

Majd kell keresnem más odlalokat, jah egyébként szlovakiai üzletet kell keresnem mert szlovákiaba lakom...

Azér tis írtam €-ba az árakat...

Na mé gegyszer köszi :)))

2011. máj. 14. 16:58
 4/4 anonim ***** válasza:

nem biztos, de hátha ezek tudnak küldeni külföldre is, még mindig olcsóbb lenne, vedd fel velük a kapcsolatot.

konzolstudio.hu

consolecorner.hu

2011. máj. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!