Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a jobb? Nintendo DS...

Melyik a jobb? Nintendo DS vagy PSP Slim & light? Mert nekem van eg psp-m (1éves) és azt fontolgatom hogy eladom és veszek egy nintendo. De megéri-e?

Figyelt kérdés
2009. okt. 5. 15:26
 1/5 anonim válasza:
dehogy éri meg a psp mérföldekkel jobb a ds irányíthatalan meg a játékok grafikája is sokkal rosszabb stb
2009. okt. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor maradok a pspnél :D köszi a választ
2009. okt. 5. 15:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is a PSP-t támogatom.És pont most ne add el mert jönnek az A+ kategóriás játékok.(Assasins Creed,LittleBigPlanet stb.)
2009. okt. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
rendben köszi
2009. okt. 5. 20:15
 5/5 anonim válasza:
Megnéztem boltban mind a kettőt. A Nintendo DSi a nyerő. Árban és tudásban is egyaránt. PSP-ben 1 darab előny van összesen és az a grafika. De amúgy többet kell rá költeni a "chicken" módszeres flashelés valami borzalmas (10 perc minden indításnál minimum, hogy tudj játszani azzal a 3-4 játékkal ami felfér a flash kártyára). DSi-re költessz köbö 10 ezret még plusszba és kész is, játszhatsz bármivel, fényképezhetsz, netezhetsz rendesen, zenét hallgathatsz, filmet nézhetsz és játszhatsz egy csomó játékkal. Egy játék max 128 megás nem ilyen 1.1 Gb mint PSP-nél ahol a 8 GB-os flash kártya 10K A DS-hez meg 6K a microsd ami 8GB és arra felfér több órányi film meg sok játék, zene, könyebb kezelni az internetet is ugye az érintőképernyő miatt, stratégiai játékokhoz kiváló a dual screen miatt, interaktív. Neten youtube-os videót is lehet nézni mindenféle plusz külső program nélkül
2010. febr. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!