Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PSP flashelés házilag, Segíten...

PSP flashelés házilag, Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én nem nagyon értek ehez, de segítene valaki? Egy GTA iso-t akarok felrakni rá, de nem tudom, hogy flasheljem ki. PSP 3000 slim-em van.

2012. szept. 22. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
ha nem értesz hozzá ne flasheld ki mert a géped egyenesen a kukában fog landolni csak is szervizben flasheltesd ki
2012. szept. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Már bocs de nem értek egyet az elötem szólóval......a "szerviznél" flashelés egy kamu hogy az emberekből pénzt csikarjanak ki......töltsd le a 6.60 pro b9 programot usb segítségével rakd rá a psp/game mappába..... mikor elindítod a pspdet akk a game mappában lesznek alkalmazás ikonok azokra menny rá és automatikusan fel lesz törve, aztán az iso fájlt is ide kell másolni...:) remélem érthető volt, de ha biztos akarsz lenni akkor keresgélj a youtubon ott van erről a progiról egy csomó videó :)
2012. szept. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze én is így voltam sokan mondták rakjam rá a pro b9 et rá raktam és nem fogadta el a gép. Szerintem az övé sem fogja a szerviznek szóltam mondták hogy ők meg csinálják nálam ez volt a gond: A beállításoknál kellett át állítani egy menüpontot meg nyomtam a select-et és át állítottam a cpu clock gamet 75/37 re és a umd iso mode ot sony NP9660 és hoppá elindult a játék am a gépem ki volt flashelve de nem indultak a játékok láttam hogy a képernyővédőt be adja és csodálkoztam mondom ha flashelt miért nem viszi de ettől függetlenül be adta a képernyővédőt. Ezek után már elindult. Nem tudtam mitcsinálok csak állítgattam próbáld meg
2012. szept. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát igen...aki nem tudja hogy kell csinálni ne kezdjen bele :P
2012. szept. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És azt hallottam még, hogy van, hogy bedöglik. Erről tudna valaki valamit mondani?
2012. szept. 29. 12:07
 6/8 A kérdező kommentje:
Még valami! Amikor nem engedélyezi a játékot, ugye data corrupted-et szokott kiírni? Mert előfordulhat, hogy tényleg megsérült a file!
2012. szept. 29. 13:09
 7/8 anonim ***** válasza:
nem sérült a fájl csak a gép nem olvassa egyedül ne flashelj ajánlom facebook on Milan Diamant számomra ő a legnagyobb ő sok mindenben segített neked is fog ha meg kéred. Én is ki aakartam flashelni tettem rá prométeuszt és rá mentem aztán az egyész gép ki kapcsolt..... Úgí vettem ki az aksit meg raktam vissza.... vigyázz evvel
2012. okt. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mármint arra gondolsz, hogy egy pukkanás és kikapcsol az egész??? Az normális, asszem a teheléstől jön létre vagy valami ilyesmi, emulátoroknál elő szokott fordulni, vagy esetleg az elején a flashelésnek. Milyen fájlra gondolsz? pl ha egy iso játékot másolsz rá nem kéne kiírnia.... Akkor van data corrupted általában, mikor mappástól másolod be az egészet és teszem azt még az emulátor elött van egy mappa, satöbbi,és ugye a psp-d nem tud mászkálni a mappákban....(iso-t ne mappástól tegyél be)
2012. okt. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!