Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox 360 kinect flashelés?

Xbox 360 kinect flashelés?

Figyelt kérdés
az lenne a kérdésem hogy a flashelés akadályozza e a kinect használatát és hogy flashelve megéri e venni mert azt hallotam hogy a flash töl hamar tönkremegy.Azt tudom h live zni nem lehet de van e vmi más probléma vele?
2011. dec. 23. 23:32
 1/5 anonim válasza:
Nem vagyok szakértő de szerintem, mondom SZERINTEM ha olyasvalaki csinálja a flashelést aki ért is hozzá akkor talán pusztán ettől nem megy tönkre az egész de garancia mondjuk ugyanúgy ugrik szóval a helyedben kétszer is meggondolnám h beleölnék-e bármennyi pénzt.
2011. dec. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dzsugaswily ***** válasza:
ÉN IS KIFLASHELTEM SEMMI BAJA AZ XBOXNAK!! 4 haverom csinálta annál a fazonál! a kiflashelés 10ezert ft, megvettem 500ft-ért a 2 rétegű dvd-t és a 15000 játékot kiírtam ( magyaránt) 500ft-ért én szerintem flashaltasd ki !! sokka ljobban megéri GARANCIA UGRIK DE AZ XBOXODNAK SEMMI BAJA NEM LESZ! max: évente vagy 2 évente frissiteni kell ennyi meg ha már az xbox nem viszi az ujj játékokat akkor ujra flashaltad általában nem olyan hülyék az emberek hogy 15-20000ft-okat kölcsenek 1 gamre!!
2011. dec. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat ! majd még megondolom ,mert lenne 1 xbox 360 elite ki flashelt és 30ba adja a csávo tokkal vonoval 2 joystickal és használta 1 honapot azt lett csaja aztán ott porosodik a polcán.. csak ezért kérdeztem h meg e vegyek 1 kiflashelt gépet
2011. dec. 26. 23:24
 4/5 Dzsugaswily ***** válasza:
Szerintem érdemes én is most flashaltatta kia slim gépemet és 800ft-ért megveszek 2 rétegű dvd-t és kirom rá a 15000ft-os játékot!! szfval sztem vedd meg!
2011. dec. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha ki flasheled akk rgh-ztasd is ki és csak kölcsönkérsz valakitől egy játékot felteszed a vinyóra és kész tehát nem kell lemez... jah és ha kiflasheled nem live-ozhatsz.. ami non nagy kár sztem, mert single unalmas, ha nics haverod aki mindig akkor játszana amikor te osztott képernyőn akk nyugodtan flasheld ki (ha nem akarsz multizni...) de az is megoldható , hogy ki van flash-elve és multizhatsz, de akkor dualboot-ot is fel kell tenned... szal gondold végig....
2012. máj. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!